Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek is csak hisztizek?

Szerintek is csak hisztizek?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Elég rossz a viszonyom anyámmal. Rengeteget vitatkozunk. Probálok nem oda figyelni rá amikor kötekszik de nem mindig megy. A legszörnyűbb hogy van egy 14 éves hugom és vele nem csinálja ezt. Vele nem kötekszik, mindig kedvesen beszél hozzá. Múlt hónapban megkaptuk a zsebpénzünket amit a testvéremmel együtt el költöttünk. Aztán a húgom elkezdett sirni hogy neki nincsen cipője. Másnap anyámmal együtt elmentek cipőt vásárolni maguknak. Amikor hazajöttem anya megkérdezte hogy kell-e nekem is még nem is válaszoltam de ő már mondta hogy mindek nekem úgyis van. Mondtam hogy igen van de lassan itt a suli és egy felső már nem telt ki a pénzemből és hogy nekem arra lenne szükségem. Kiakadt hogy mert kell így viselkednem... Ma mondtam hogy szeretnék egy xy-t jövő hónapba. Azt mondta megkapom megkérdezte a tesómat hogy szeretne e ő is azt mondta nem. Erre anyam válasza az volt hogy akkor megkapja az árát. Ez nagyon rosszul esett.Nem tudom mitől vagyok tőle másabb. Vagy ez tényleg csak hiszti?:/
2018. aug. 13. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

71 %-os utolsó két hozzászólásával maximálisan egyetértek!!

Ráadásul azt sem tudjuk neked nincs-e tele a szekrényed "felsőkkel".

2018. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9,10 valaszoló nagyon félre értettél. Nekem nem azzal van bajom hogy költ a hugomra. És amúgy is ez csak egy példa volt. Azzal van bajom hogy vele máshogy viselkedik. Vele nem kötözködik, meghallgatja, szereti,őt megtudja szépen kérni dolgokra. Erre vagyok irigy :D Nem a pénzre amit rákölt. Kicsi korom óta így viselkedik velem. Mindig segítek a haztartásban, főzök amikor kisebb volt a tesóm sokat vigyáztam rá, én vittem

mentem érte iskolába. Tudom hogy én sem vagyok egy angyal csak rosszul esik hogy vele mindig kivetelezik es hogy érezteti hogy őt szereti

2018. aug. 13. 17:29
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha tele lenne a szekrényem felsőkkel nem mondtam volna azt hogy szüksegem lenne rá mert tudom hogy nem tehetjük meg
2018. aug. 13. 17:32
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Itt más a baj,főleg h te voltál még aki a hugoddal is törödött helyette,lehet őt is a felszinen szereti.
2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem hisztizel, ez igazságtalan így.

Legalább a zsebpénzben ne lenne különbség téve köztetek, vagy kapnátok egyformán arra, ami kell.

A baj, hogy ezen változtatni te nem tudsz. Ez anyud hibája, az ő rossz döntésein alapul. Sajnálom! Rossz lehet.

2018. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez van amikor nincsenek szilárd szabályok. A testvérek egyébként is nagyon érzékenyek az ilyenekre, hogy ki kap többet egy forinttal vagy egy mosollyal. Ezért kellene megmondani, hogy mire való a zsebpénz, mik az elvárások, mik a határok. Ez anyukád hibája, de egyébként nem látom nagyon tragikusnak a helyzetet.
2018. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez van mikor megtartják a nem kivántat,végig éreztetik rugják rajta le naponta h létezik.. Ebbe nőttem fel,születésemtől lábtörlő voltam a tesom meg angyal mikozben drogozott is stb,ő volt fényezve pénzelve én kb dögöljek meg.. Mindig én voltam a szemét mindig én voltam az utolso neki minden nekem egy szappanért könyörögnöm kelett,volt h penszes kenyeret kaptam,ő meg a frisset. Hagyd rá,tanulj függetlenedj és lépj le,ennyit tehetsz szeretetet szülőtől kierőszakolni nem lehet.
2018. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

00:15 Menj el pszichológushoz, mert valami durván beakadt.


Azért a te állapotodat ne hasonlítsd már kérdezőéhez!


Egyébként minden szavad blődség, nagyon előítéletes vagy!


Még a "nem vártat" is ugyanúgy lehet szeretni! Hogy mondhatsz ilyeneket?! Hogy juthat mindenről ez az eszedbe???

2018. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Aha nekem akadt be közbe tele a gyakori a nemkivántak kérdéseivel,nem nem lehet szeretni amit nem kivánsz max eltürni pszichologia..
2018. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

#14-es: Csak azért kellett nekem vigyáznom rá mert sokat dolgoznak de amúgy látszik hogy őt nagyon szereti. Mindig védi :D Ha történik valami én vagyok mindig a hibás.

2018. aug. 14. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!