Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam a szüleimet mikor...

Megláttam a szüleimet mikor szexeltek és azóta úgy érzem, hogy undorodok tőlük. Hogyan tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Mikor rájuk nézek az a kép van előttem :(
2018. aug. 12. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
ha valóban a szüleidtől undorodsz most, az durva és gáz. ha attól undorodsz, amit láttál, az érthető reakció. de most már úgyse tudod visszacsinálni, max pár nap, aztán túlleszel rajta. erre nem nagyon lehet mit mondani, vagy te mit tanácsolnál valakinek ebben a helyzetben?
2018. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekként volt nekem is, hogy "hallottam" néha szüleimet (egyszer rájuk is nyitottam akció közepén) de ilyenkor egy vállrándítás után, úgy fogtam fel, hogy tök jó, hogy a szüleim még így is "szeretik" egymást 10-20 év házasság után. És kész. Szerintem ez pozitív dolog.
2018. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Bennem is undort keltett kisebb koromban is és gyűlölettel voltam irányukba hogy miért nem lehet ezt hangtalanul a saját szobájukban csinálni és nem a nappali közepén. Most hogy belegondolok is undorodnom kell.
2018. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

"Szerinted te hogyan készültél, szeplőtelen fogantatással?"


Azt se tudod, mit jelent...

2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

13.as Nyilván ha nincsenek tekintettel a gyerekre a szülők (mint írtad, hogy a nappaliban csinálták a tieid) az visszataszító...de ha alapvetően mindent megtesznek azért, hogy ez a magánügyük legyen, de valahogy "baleset" történik (hamar ér haza a gyerek, vékonyabbak a falak és azt hitték már mindenki alszik stb.) azért nem kell megvetni őket. Ők is ugyanolyan emberek, szexuális vággyal...


Rám is nyitottak már rám véletlenül a szüleim (lefekvési idő után este 10kor jutott eszembe anyumnak valami mikor párom nálunk vendégeskedett, és kopogás nélkül berontott a szobámba aminek sosem volt kulcsa) de egy bocsánatkérés után távozott. Másnap volt kb. 10 kínos percünk, de nem csináltunk belőle ügyet...

2018. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
napi kamu
2018. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Gondolj arra, hogy élőben is volt alkalmad látni azt, hogy téged hogy hoztak létre.
2018. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!