Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam egy másik nővel,...

Megláttam egy másik nővel, mit tegyek? Hogyan lehet egy ilyen után bízni a másikban?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatunk volt, ritkán veszekedtünk de akkor is inkább semleges dolgokon. Azt hittem jól megvagyunk és boldogok vagyunk de ezek szerint valami mégsem jó. Múlthéten pár órával hamarabb elengedtek a munkahelyemről és elmentem egy barátnőmmel a cukrászdába, útközben megláttam a férjemet, hogy egy másik nő fogdossa és csókolóznak. Tudom, hogy sok nő megfordul utána és páran próbálkoztak már nála de mindig lerázta őket. Ebben biztos vagyok. Párszor bocsánatot kért, próbál kedveskedni és beszélgetni de nem tudom mit tegyek, ezek után az lenne eszembe, hogy vajon hol lehet, mit csinál vagy kivel van. Már együtt vagyunk 5 éve, egyszer sem láttam sírni csak most. Azt hiszem tényleg komolyan gondolja. Te mit tennél? Lehet, hogy tényleg csak elveszítette a fejét, többet nem tenné? De mi van ha mégis?

26/F, 24/L



2012. nov. 6. 16:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna... Ilyen véletlen pedig nincs. Azt a találkozót meg kellett beszélni, el kellett mennie rá... Tehát ez nem a véletlen műve.
2012. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nincs is szebb látvány mint egy síró pasi.Hamis könnyek...
2012. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nos nézd. Hogy mű-e a könny, vagy igazi, teljesen mindegy. Csak ilyenkor bánja, mikor már te is tudod? Gondolom a taperolás közben nem sírt...


A gond az, hogy ő csalt, de még az is rád hárul, hogy megbocsáss neki. Minden a te dolgod, ő csak sodródott, sodródik az eseményekkel, ilyen emberben én sem bíznék.


Elmondásod szerint nem volt 'oka' rá (már ha létezik ok a megcsalásra) így gyanítható, hogy neki a természete ilyen. Gyenge, nincs tartása. Elveszítette a fejét? Hogy? Odarohant egy random nőhöz az utcán és elkezdtek smárolni? Nem túl hihető. Az igazság az, hogy mindennek a kialakulásához idő kellett, így amit tett, az nagyon is tudatos volt.

Gondolom, ennek fényében már te sem igazán hajlasz arra, hogy megbocsáss neki. Ha most megteszed, leélheted az életed egy olyan emberrel, aki már a házasságotok korai szakaszában megcsalt, és sose bízol már meg benne igazán. Mindig bennetek marad egy szálka - aztán ki tudja, mikor rug beléd legközelebb.


Szerintem komolyan gondolkozz el azon, hogy folytasd-e ezt a kapcsolatot. Ne a szívedre hallgass, mert az átvág, az nem lát tisztán ilyen helyzetben, hiába a Kis herceg.


U.i.: NE a könnyeknek higyj. Annak, amit akkor láttál, amikor ő nem tudta, hogy látod. Az őszinte volt, nem befolyásolta az a tudat, hogy elveszítheti a kényelmet, a biztonságot.

2012. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ez a vonat már elment, kár sírni utána... Menjen csókolgassa azt a másikat, ha erre vágyik.
2012. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerelmes lánynak a legnagyobb gyengéje az ,hogy megbocsájt aztán persze megint átverik a fejét.

Én a helyedben úgy rúgnám ki ,mint macskát sz.rni.

A krokodilkönnyeknek ne dőlj be.

2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik. Megcsalt mással is, és valószínűleg legfeküdtek egymással.

Add be a válópert, mindennek a felét követeld, merd az neked jár.

Biztos társkeresőzik is.

2012. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Sírt volna, mikor vitte a farka..

Ha most elveszítette a fejét..akkor elfogja, mikor terhes leszel, mikor nem látsz ki a gyereknevelésből..

Munka mellett gyerek, háztartás..ő meg elveszti a fejét?

Könnyekkel meg visszasír ?

Szerinted lehet egy ilyen férfira számitani ? Családot alapítani ? Jövőt tervezni?

A kérdések adottak, a választ Neked kell tudni.

De én a helyedben nem a szívemre hallgatnék, az eszemre..

könnyek ? Ugyan már!

2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Bizalomnak annyi ami nélkül nincs kapcsolat.....

Ráadásul ha nem látod meg meddig csinálta volna? Az utcán, nem is titokban valahol elbújva?

Megalázott erre nincs bocsánat....

2012. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jókat írtak előttem. Mindennel csak egyetérteni tudok én is. Ez még csak nem is olyan megcsalás lehetett, hogy hirtelen egy gyors szex a négy fal között, ha már az utcán csókolóznak (bár nálam egyik sem férne bele). Nagyon durván megalázott téged. Ki tudja már hányan látták az ismerőseid körül is, lehet, hogy már mindenki rólatok beszél, te pedig azt hinnéd továbbra is hogy boldogok vagytok. Egyszerűen undorító. Ezt pár könnycsepp nem tudja semmissé tenni.
2012. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ők már együtt járnak titokban ha már az utcán láttad meg őket :(
2012. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!