Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam egy másik nővel,...

Megláttam egy másik nővel, mit tegyek? Hogyan lehet egy ilyen után bízni a másikban?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatunk volt, ritkán veszekedtünk de akkor is inkább semleges dolgokon. Azt hittem jól megvagyunk és boldogok vagyunk de ezek szerint valami mégsem jó. Múlthéten pár órával hamarabb elengedtek a munkahelyemről és elmentem egy barátnőmmel a cukrászdába, útközben megláttam a férjemet, hogy egy másik nő fogdossa és csókolóznak. Tudom, hogy sok nő megfordul utána és páran próbálkoztak már nála de mindig lerázta őket. Ebben biztos vagyok. Párszor bocsánatot kért, próbál kedveskedni és beszélgetni de nem tudom mit tegyek, ezek után az lenne eszembe, hogy vajon hol lehet, mit csinál vagy kivel van. Már együtt vagyunk 5 éve, egyszer sem láttam sírni csak most. Azt hiszem tényleg komolyan gondolja. Te mit tennél? Lehet, hogy tényleg csak elveszítette a fejét, többet nem tenné? De mi van ha mégis?

26/F, 24/L



2012. nov. 6. 16:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem is sírtak már, de nem változott az emberke azóta se semmit, pedig ennek már 2 éve. Ugyanúgy csalja a barátnőit, bár mostanság azok se nagyon vannak neki. Meg is érdemli. NE FOGADD VISSZA. Még fiatal vagy, előtted az élet, és igenis újra megteszi majd. A férfiak ilyenek, vagy legalábbis az a része, amelyik nem túl hűséges, tehát tisztelet a kivételnek.
2012. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Két dolog fura nekem.

1. Ha pár órával hamarabb elengednek mhelyről, nekem első dolgom, hogy felhívom a párom, hogy tudjon róla

2. Ha a párod a nyílt utcán egy másik nővel csókolózott, akkor szerintem nem érdekli, hogy esetleg ismerősök meglátják. Ergo már nem a ti kapcsolatotok a fontos, hanem az a másik. Felé vannak érzései, de még veled sem zárt le mindent. Őrlődik rendesen. Ami fura nekem, hogy miért nem vetted észre, hogy valami nem működik. Nem voltatok ti egy kissé eltávolodva lelkileg egymástól?

2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nincs értelme folytatni, tedd ki a szűrét
2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért kell tudnia róla ha netán előbb jössz el? Félsz hogy meglátod valakivel?
2012. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A megcsalás mellet az a másik óriási probléma, hogy még annyira sem tisztel, hogy titokban csinálja. Aki egy csöppet is törődik a párja érzéseivel, az nem nyíltan az utcán tesz ilyet.

A másik gond pedig az, hogy ha egyszer megtette, nagyon könnyen meg fogja tenni újra.

Az elveszítette a fejét indok akkor lenne hihető ( más kérdés, hogy nekem az sem megbocsájtható, mert nem vagyunk állatok, akik csak az ösztönnek engednek), ha pl. elmenne bulizni és becsípve elkapna egy csajt valahol és utána szevasz. De nyílt utcán, fényes nappal, józanon nagyon kevesen veszítik el a fejüket.

Mondom én ezt úgy, hogy a múltban én is elkövettem ezt a hibát ( igaz lebukás nélkül), de nem volt képem azzal az emberrel maradni, akit megcsaltam, mert nem hazudhattam volna egész életemben. Éppen ezért tudom, hogy miért is csalja egyik a másikat és tudom, hogy soha sem lehet megbízni abban, aki egyszer már elkövette. És pont ezért én sem tudnék bízni többé, ha most ez velem történne.

2012. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hm...őszinte leszk. Jól látják az előttem valók..meg fogja tenni újra.A sírás? Színház..ő mindent akar.Téged is, meg a kalandokat is.Aki ilyen nm fog változni..ne áltasd magad!
2012. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Synesztro ***** válasza:
25/F Válj el. Én fordítva jártam így, és a nejem azt mondta, hogy csak egy véletlen elgyengülés eredménye volt. hittem neki. Utána még vagy 2 évig játszott velem, a hátam mögött annyiszor lépett félre, ahányszor csak tudott, de teherben maradt a másik csávótól. Én elváltam. Már jóval előbb kellett volna, elpazaroltam 2 évet az életemből. Ne kövesd a példám, és hallgass az előttem szólókra bátran. Ez egy megbeszélt randy volt, gondolom már nem az első, és te csak egy csókot láttál. És ha volt több is???:S
2012. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

De igen! Változhat egy férfi! Nagyon sokat is! Arra az időre amíg veszélyben érzi magát. Ahogy elcsendesült k a dolgok és csitultak a kedélyek és a hölgy is naivan újra bevesz mindent a pasasnak aki osszehazudik eget földet a nőnek hogy az megnyugodjon, szóval ezek után a férfi újra beveti magát .

Addig meg megy az álarcoskodás. De az lehet fel év egy év is amíg a nő újra bízik benne, arra az időre bejegeli a szeretőket, meg utasítja őket hogy keressenek maguknak pasit de csak arra az időre amíg a barátnő végre lenyugszik

. Mikor lebukik a krampusz, rögtön jon a válasz: " a nő akarta, ő mászott rám, ő ő ő!Ő a hibás az egészért! Ez a nő a hibás az a r. i. B. a. n. c amiért most neked fáj én ártatlan vagyok kedvesem te nem foglalkoztal velem!! Adj egy esélyt csak a körülmények alozata vagyok én nem is akartam Stb stb ( persze mikor kaján vigyorral lehúztad a bugyiját és úgy meghágtad egymás után hogy az ágy lábánál ájult el a csaj akkor is a szerető volt a hibás mi?) Mindenki ismeri a simlis suttyó taktikát. A barátnő h. ü. l.y.e. vagy nagyon tapasztalatlan suttyó téren mert megeszi, a pasas meg nem férfi mert nem vállalja a tetteiért a felelősséget, sőt áthárítja a másik nőre akivel megcsalta szerencsétlen barátnőt így a 2 nő összeveszik a férfi meg röhög a markában magában mind a kettőn.

A barátnő előtt meg adja a hős szerelmest, bárányképet vág, esküdozik hogy csak a barátnőt szereti és rájött hogy hibázott. Igen ezek a tipikus válaszok. A pasas mindent megtesz hogy a barátnő ne hagyja el mert a pasinak talán fontos a státusz és talán egy másik nő átlátna rajta vagy csupán lusta új után nézni mert az időbe telik na és akkor addig ki mossa ki a szennyesét meg ki főzne meg neki, takarít és kit ugraszthatna egyik pillanatról a másikra egy csettintessre, kit uralhatna addig?vagy egyéb más okból könyörgött vissza de tuti nem szerelemből , a bátyám szerint az ilyen nem szerelmes ez a veszélyes suttyó kategória ! Szóval a pasas ilyen olyan okból de nem szerelemből vissza akarja kapni a barátnőt hogy bizonyítson ezért mindent megtesz a baratnonek hogy az mellette maradjon vagy visszamenjen hozzá. A nő meg szerelmes ezért vagy teljesen hülye, vagy annyira oda van hogy szinte ő kéri hogy a férfi hazudja őt vissza. Ámítsa. Ennél szánalmasabb női h. e.r.n.y.ó nem is létezik. Az ilyenbe bármikor bele lehet rúgni, kicsi s. E. H.g.n.y.a.l.a.s. és már meg is bocsát xD Kapcarongynak való az ilyen akiben annyi önérzet és lelki erő nincs hogy s. E.g.g.b.e rúgja az ilyen dísz.n.o.kat

Gratulálok a bug.g.y.ant agyú nőszemelyekhez . Meg azokhoz a gerinctelen pasikhoz is akik képesek visszakonyorogni magukat ahelyett hogy szerenc.s.etl. en baratnonek hagynak hogy boldog legyen egy normális férfi karjaiban. Sajnos vannak áldozatok, mézes madzaggal tekerik körbe őket a hasonszőrűek.Megcsalja a barátnőt és a szeretőjével takarózik.A felelősséget nem vállalná! Reménytelen. Az ilyen sose változik

2017. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Mikor kaján vigyorával lehúzta a szerető bugyiját akkor is biztosan a barátnője gondolt.

Hát persze, dugványozás közben is a barátnője képe lebegett a szeme előttxD xD xd nyilvánvaló.. xD xD xp

az a szemét szerető begyömöszölte magába a pasit az meg sírva és a barátnő nevét emlegette zokogott, miközben hátulról döngette a csajt úgy hogy az ágy majd leszakadt.. xD xD

A "párod" szeretője meg fegyvert tartott a herceged fejéhez miközben a micsodáját meg a hátsóját fogdosta az utcán ezért nem mert segítségért kiáltani 😃 Ezért nem tiltakozott a pasi"d" 😁 Nyilvánvaló hogy nem a tiéd , ide- oda lógatta a kukacot😁, nyugodj bele szedd össze magad és állj talpra!! Mentsd meg a büszkeségedből és a női mivoltodból azt ami még menthető.😉 Jöttem - láttam- léptem😁😁 B. D.

2017. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Robi45 válasza:

A tapizós fiú nem csak téged hanem saját magát is lejáratta az ismerőseitek és a rokonok előtt.Olyan mélyre húzott ahonnan csak kínszenvedés árán tudsz majd feljönni. Kényelmes a szarban üldögélni?Csak tessék.Minél tovább üldőgélsz benne annál büdösebb leszel. Ha kibékülsz a fiúval miután a saját 2 szemeddel láttad hogy valaki más fogdossa az utcán meg alszik vele, ezután semmi jóra ne számíts.A srác rokonainak meg a szüleidnek alapos véleménye van a kapcsolatotokról,a rossz szájízűek meg röhögnek rajtatok a hátatok mögött.Semmiképpen nem jó ez így.Ha eztán még vele mutatkozol,lejáratod magad és rólad is meg lesz a véleménye az embereknek arra mérget vehetsz.Zsák a foltját.Az ilyesmit nem szokás az ember orrához dörgölni,neked se fogják talán mondani,a szüleidet és az igaz barátaidat leszámítva akik jót akarnak.A többiek meg szánnak mert ha ezután visszamész hozzá,képmutatásnak fogják elkönyvelni és egy fennálló bukott kapcsolatnak.Szánalmas.

A fiú az utcán hempereg, a másikkal mutatkozik,meg még ki tudja hány nővel fekszik le a tudtod nélkül aztán szalad vissza hozzád.Milyen férfi az?Hol a büszkesége? Tartása? Az anyjában hagyta? Tragédia milyen sok a selejtes. Nincsen neki szégyenérzete,nem érdekli mit gondolnak róla mások és a világ sem.Az se érdekli te mit gondolsz róla,husi.Aki egyszer félre kekszel, megteszi ezerszer. Te meg egy újabb balek vagy a beteg,elkúrt életében.Szeretö itt szeretö ott. Antiszociális barom.Veszett a csóka és te még megkérded hogy illene-e hozzá rohannod ismét.Picit duzzogsz de aztán megbocsátasz annak sose lesz jó vége.Fel kéne nőnöd agyilag.Tudod te egyáltalán mit akarsz az élettől?Az anti szociálisakat nem érdekli semmi,nincs szégyenérzetük az is hidegen hagyja őket mások mit gondolnak róluk ezért a szabályokkal meg a renddel szembe mennek.Ha van egy csöpp eszed, nem engeded hogy a saját poklával tegye egyenlővé a kis életedet.Még az is lehet hogy egy nap úgy elver mint szódás a lovát.Ettől az ilyen is kitelik

2017. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!