Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam egy másik nővel,...

Megláttam egy másik nővel, mit tegyek? Hogyan lehet egy ilyen után bízni a másikban?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatunk volt, ritkán veszekedtünk de akkor is inkább semleges dolgokon. Azt hittem jól megvagyunk és boldogok vagyunk de ezek szerint valami mégsem jó. Múlthéten pár órával hamarabb elengedtek a munkahelyemről és elmentem egy barátnőmmel a cukrászdába, útközben megláttam a férjemet, hogy egy másik nő fogdossa és csókolóznak. Tudom, hogy sok nő megfordul utána és páran próbálkoztak már nála de mindig lerázta őket. Ebben biztos vagyok. Párszor bocsánatot kért, próbál kedveskedni és beszélgetni de nem tudom mit tegyek, ezek után az lenne eszembe, hogy vajon hol lehet, mit csinál vagy kivel van. Már együtt vagyunk 5 éve, egyszer sem láttam sírni csak most. Azt hiszem tényleg komolyan gondolja. Te mit tennél? Lehet, hogy tényleg csak elveszítette a fejét, többet nem tenné? De mi van ha mégis?

26/F, 24/L



2012. nov. 6. 16:35
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sehogyse. Az nem véletlen ha eladja a barátnője hitét egy muffért vagy pár hancúrért.Egyértelműen nincsenek érzelmek a férfi részéről.Valaminek vagy valakinek meg akar felelni, ezért megtűri a barátnőt de máshol keresi a boldogságot
2017. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
A srác nem komplett. Nyilvánosan mutatkozik, mit várt hogy nem bukik le? Szerintem ez már tervezett volt, alig várta hogy a csaj rájöjjön és kidobja a srácot. Aki elégedett, boldog és szerelmes az nem megy félre.
2017. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!