Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj egy anyának, ha a...

Miért fáj egy anyának, ha a fiai boldogok? Irigyek az anyák?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a párommal, 6 éve, azóta anyósom nem beszél velem, sőt évekig a fiával sem. Szekált minket, ordítozott, mindenféle magyarázat nélkül, hogy miért. Amikor ez nem hozott eredményt, azaz nem tudott elválasztani minket, újabb módszert talált. Felajánlott a fiának, pénzt, kocsit, ha elhagy. Ez sem jött be, onnantól nem lehet vele beszélni kettőnkről. Most a párom öccse is összejött egy csajjal, vele is ugyanezt csinálja. Még az elején tartanak, most csak szekálja őket. Rendben, megértem, ha engem nem szeret valamiért (bár soha nem mondta miért ellenzi a kapcsolatot), de az már nem létezik, hogy a másik csajjal is valami baja van, hisz alig ismeri. A lányának is volt barátja, de vele sem járhatott, mert "nincsenek egy színvonalon." A lánya diplomás, míg a barátjának csak érettségije van. A lány pedig a kedvéért otthagyta.

Én nem értem ezt. Valaki érti miért csinálja ezt?


2010. jún. 20. 14:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

15:05 vagyok…

Akkor az anyukának ezek szerint a szeretet valami olyasmit jelent, hogy ő tudjon írányítani. Bábokat tud csak elfogadni. Gondolom a barátod egészséges lelkületű ember, az ilyet pedig nem lehet manipulálni. Ismerem ezt a dolgot, nekem az anyám ilyen. Engem nem szeret, mert nem olyan vagyok, amilyennek ő akar. Bátyámat szereti, mert ő minden szavára azonnal ugrik.

Talán a lányán keresztül lehetne rá hatni, ha szeretnétek vele a továbbiakban foglalkozni.

Valószínüleg segítségre volna szüksége. De segíteni is csak akkor tudtok, ha ő is akarja….

2010. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Huu, sajnálom.

Én nagyon büszke vagyok a páromra, és most már az öccsére is, hogy nem hagyják magukat. Szerintem, ha anyósomra hallgatnának nem csak engem, és a másik csajt nem fogadna el, hanem úgy tűnik senkit. Neki nem lenne megfelelő nő senki.

2010. jún. 20. 15:21
 13/25 anonim ***** válasza:
"Szerintem, ha anyósomra hallgatnának nem csak engem, és a másik csajt nem fogadna el, hanem úgy tűnik senkit. Neki nem lenne megfelelő nő senki." Teljes mértékben igazad van.
2010. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A lányának, és a párom öccsének is megtiltotta, hogy velünk beszéljenek!!! Az öccse most is itt van, őt nem érdekli, azt mondta, majd ő eldönti kivel beszél, kivel nem. A lánya nem áll szóba velünk. És, elmondom, hogy 7 éve a legjobb barátnőm volt a csaj. :)
2010. jún. 20. 15:24
 15/25 anonim ***** válasza:

15:05...

Akkor nagyon sajnálom, menthetetlen...

2010. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Üres fészek effektus nem?Mindenáron magához akarja láncolni a gyerekeket.
2010. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi, de miért van ez? Eleve egy nagyon mufurc nő, nem sok barátja van. Minden kis apróságon képes összebalhézni akárkivel. Rossz természete van.
2010. jún. 20. 15:44
 18/25 anonim ***** válasza:
Gondolom, fél, hogy egyedül marad.
2010. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Pont ezzel taszítja el magától a gyerekeit.
2010. jún. 20. 16:06
 20/25 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy a féltékenység nagyon sok szülő-gyerek kapcsolatban jelen van. Ezesetben lehet az, hogy anyukának nincs és soha nem is volt élete, ami mondjuk az önismerettel kezdődött volna, ami szintén nincs neki.:)

Így a gyermekeit, még ha nem is tudatosan ezért szülte, de az évek folyamán saját élete egyensűlyban tartásásra használta fel.Hiszn úgy mégsem olyan unalmas az élet, ha a három szerencsétlen gyerekem felett bármilyen gusztustalan eszközzel is, de kontrollt gyakorolhatok!!

Ha ezek a ygerekek elmenetk, leváltak volna, akkor az anya majd megfőtt volna a saját levében, hogy ezt hogyan is képzelik, ők hogyan merik megvalósítani magukat, szabadok lenni, ha ő erre nem volt képes?

Éljétek a saját életeteket, koncentráljatok a saját dolgaitokra. Anyukának ez a legrosszabb, nem is az, h a MIATTA vitáztok vele.Higyjétek el, megkapja ő folyamatosan a büntetését önzősége miatt.

2010. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!