Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj egy anyának, ha a...

Miért fáj egy anyának, ha a fiai boldogok? Irigyek az anyák?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a párommal, 6 éve, azóta anyósom nem beszél velem, sőt évekig a fiával sem. Szekált minket, ordítozott, mindenféle magyarázat nélkül, hogy miért. Amikor ez nem hozott eredményt, azaz nem tudott elválasztani minket, újabb módszert talált. Felajánlott a fiának, pénzt, kocsit, ha elhagy. Ez sem jött be, onnantól nem lehet vele beszélni kettőnkről. Most a párom öccse is összejött egy csajjal, vele is ugyanezt csinálja. Még az elején tartanak, most csak szekálja őket. Rendben, megértem, ha engem nem szeret valamiért (bár soha nem mondta miért ellenzi a kapcsolatot), de az már nem létezik, hogy a másik csajjal is valami baja van, hisz alig ismeri. A lányának is volt barátja, de vele sem járhatott, mert "nincsenek egy színvonalon." A lánya diplomás, míg a barátjának csak érettségije van. A lány pedig a kedvéért otthagyta.

Én nem értem ezt. Valaki érti miért csinálja ezt?


2010. jún. 20. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Az én anyám annak idején azt mondta (ekor kb 19-20 lehettem), hogy ha a háta mögött egy újjal is hozzá merek nyúlni a barátnőmhöz, egy életre eltilt tőle.
2010. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
*jav.: ekkor
2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Az anyák terheltek agyilag...
2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

nem az anyák ilyenek, hanem ez a nő ilyen bolond.

Azt hiszi a gyerekei az övé. Van ilyen.

2010. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Na, ilyen anya, anyós sem szeretnék soha lenni!
2010. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyet értek. Birtokolni akarja a gyerekét. Nem fogta fel, hogy már felnőttek. Amúgy nincs egy picit elkényeztetve a 2 fiú?
2010. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Valami biztos nem stimmel nála. 6 éve, hogy szekál, nem beszél velem. Mióta különköltöztünk nálunk még nem is volt, azt mondta nem is fog ide jönni. Ha gyerekünk lesz, rá sem lesz kíváncsi. (és szépen fogalmazok, mert ő nem ilyen szavakat használt). Ha anyósom testvére kérdezi tőle, hogy miért csinálja ezt velünk, elkezd sírni, és elmegy, hogy őt hagyják békén. A saját fia, örül ha nem kell vele találkoznia, mert mindig rossz sül ki belőle, erre most kezdi a másik fiával. Nem tanul, elfogja veszteni őt is. Egyedül a lánya ugrik minden szavára, pedig ő is 23 éves. Még egy komoly barátja sem volt/ lehetett szegénynek.
2010. jún. 20. 15:05
 8/25 A kérdező kommentje:
Nincsenek elkényeztetve. Egyáltalán. Nem is lehettek, sajnos, mert apukájuk meghalt, nekik kellett a "férfimunkát" végezni. A lány, az elvan, mert amúgy ő a kedvenc a 3 gyerek közül.
2010. jún. 20. 15:07
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Mikor en ferjhez mentem, az edesanyam azt mondta: "ha azt akarod, hogy boldog legyen a hazassagod, szeresd az anyosodat is." Hat en megprobaltam. Veletek ellentetben nalunk a ferjemre tudott hatni az anyja - ket gyerek utan sikerult elvalasztania bennunket. Egy ev mulva meghalt anyosom. A volt ferjem ujra nosult, en is ferjhez mentem.

Egyszer - a gyerekek kapcsan - talalkoztam a volt ferjemmel. Csendesen azt mondta" Kimentem a temetobe es lekoptem az anyam sirjat".

2010. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is ilyen. Most lesz az esküvőnk és minden eszközt megragad, hogy megakadályozza. Annyira irigy mindenkire, aki boldog, hogy már szinte beleőrült. A gyerekeit kihasználja, és az a baja velem, hogy én ezt nem engedem.

Ő maga rontotta el az életét, nem tud egy pasi mellett sem megmaradni, ezért tart ott, ahol. De ezért másokat hibáztat.

2010. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!