Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányos Apának nehezebb...

Egy lányos Apának nehezebb elfogadnia ha a lányának egy komolyabb szinten mozgó motoros, vagy rendőr udvarolna?

Figyelt kérdés
Sokan félnek attól ami nem átlagos, ezért érdekel a dolog.
2018. aug. 7. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire normális az a motoros, rendőr.
2018. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A rendőr mitől nem átlagos? Kihaltak volna csak nem vettem észre? 😐
2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozás függő, ha egy apa félti a gyermekét-mondjuk mostanság amit elképedve lát az ember, nem is csodálkozom rajta.
2018. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyan anya vagyok, de azért válaszolok. Rendőrrel alapjáraton nincs bajom, csak azért mert rendőr.

Motorost őrültet viszont nem tűrnék meg egyik lányom közelében sem. Motorosból én még normálissal nem találkoztam (értem ezt a családon belüli motorosokra is: alapból tök normális, jó fej emberek, de amint motor kerül alájuk, meghülyülnek teljesen).

2018. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

"Egy lányos Apának nehezebb elfogadnia, ha ........?"


Szerintem egy fiús apukának lenne nehezebb elfogadnia, hogy fiának egy rendőr (férfi) vagy motoros (férfi) udvarolna. :DDDD

2018. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom vőlegénye motorozik, felnőtt férfi, lelkiismeretes, nem vadul.


De érdekes lenne, ha én tiltanám, mikor 34 évesen is motorral toltam anno :)

2018. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
4-es, még jó, hogy nem te döntöd el, hogy a felnőtt lányod kivel van együtt ;)
2018. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fiús apának nehezebb lenne elfogadnia, hogy egy rendőr udvarol neki, mint egy lányosnak.
2018. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
A rendőr talán nem is annyira aggasztó de a motoros... Én legalábbis nem örülnek. Egyrészt, nap mint nap látok eszetlenül száguldozó motorosokat, másrészt egy balesetnél, még ha vétlen is sokkal kevesebb egy motoros esélye megúszni, mint egy autósé. Szóval, alighanem aggasztana a dolog.
2018. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mitől féljek? Feljelenteni bárki tud, ha orrbaverem, más kérdés, hogy elévül mire magához tér.
2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!