Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a barátoma...

Hogyan beszéljem le a barátomat a tetoválásról?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagy ok, barátom 26. Van neki már a vádliján egy kisebb tetoválás, azzal semmi bajom. De most meg kitalálta, hogy csináltat az alkarjára is, egy jó nagyot, amin a kislánya arcképe szerepel. Én eleve nem szeretem a tetoválást, főleg ha nagy, és mindig látható helyen van. Rakassa a vállára vagy valahova ami nem látszik egyből, de nekem annyira gusztustalan prolis kinézetű ha valakinek az alkarján van tetkó (bocsánat azoktól akikneki ilyen van).

Tudom, semmi közöm nincs ehhez, de akkor is kiráz a hideg a dologtól, szerintem annyira elrontja vele a kinézetét. Sehol nem nézik majd komolynak.

Tudna valaki egy másik tippet adni hogy hova tegye a tetkót, vagy hogyan beszéljem le róla?

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. jún. 20. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 13.26os válasz típusa azt sugalmazza, hogy fordított felállásban, meg "mit szól bele a pasid, azt csinálsz, amit akarsz!" lenne a válasz.
2010. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h gondoljon bele h hogyan fog kinézni idősebb korába.
2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már öreg, ráncos, szottyadt és úgy általában hülyén néz ki, szerintem tök mindegy, van-e rajta tetkó vagy nincs.
2010. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem lebeszélni sehogy nem tudod! Annyi a hozzáfűzni valóm,h alkaron egyáltalán nem néz ki jól egy portré tetkó (meg ugye elrejteni sem lehet), inkább mellre vagy lapockára szokás varratni,ott jól is néz ki és nincs közszemlére téve.
2010. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!