Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek ha hiányzik valaki?

Mit éreztek ha hiányzik valaki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 10:59
1 2 3
 11/23 BlackSword ***** válasza:
100%
Az érzéseket tényleg nem lehet leírni... bizonyos dolgokat ki lehet belőle emelni, stilizálni lehet egyszerűsítve a lényegét, de magát az érzést nem lehet szavakban megformázni... A szavak ugyanis kötöttek, és majdnem mindig konkrét jelentésük van... Az érzések kuszák, és teljesen komplexek... Hiába tudod, hogy mit érzel... de nehéz szavakba önteni...
2010. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig voltam távol egy úriembertől, sosem gondoltam volna, hogy nekem valaki valaha is hiányozni fog. Megfogalmazni nem tudom, mit éreztem, de könnyes szemmel tekertem haza mindennap az autópálya felett a tehetetlen düh, a kétségbeesés és a reménytelenség érzésétől. 1 hétig bírtam, utána hazajöttem.
2010. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Szét akarna robani a szívem:(
2010. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 ben carter válasza:
100%

Az érzéseket nem lehet leírni,az érzéseket a cselekvéssel lehet körülírni....

Mikor valaki hiányzik olyan üresnek érzed a lelkemet,nem tudod mit csinálj,próbálsz nem gondolni rá,de nem megy,ha találkozol a hiányzó személlyel,akkor belül mosolyogsz,felszabadulnak benned az indulatok,ezért vannak az ölelések meg a könnyek.Ha nem hiányzik,akkor csak köszönsz neki és ennyi.

A hiányérzet egy tárgy iránt is lehet,ezt pótolni is lehet.Például a kedvenc fotelt egy sokkal kényelmesebb,ugyanolyan anyagú,ugyanolyan színűvel.

Remélem sokat segítettem.

2010. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
89%
Összeszűkül a gyomrom és ölelgetési mániám van...:(
2010. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
A távol lévő szerelmemről: Igazából sose fogom fel, hogy nincs velem, néha tudatosul bennem, és olyankor hirtelen erősen megkondul a szívem, és nem kapok levegőt. Egy pillanatra olyan érzésem lesz, mintha már egy perce nem vettem volna levegőt!
2010. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Szeretnék hozzá érni, megölelni stb. :)
2010. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

mindent csak nem jót

neked még nem volt ilyen érzésed kedves kérdező?

2010. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Ez attól függ h ki v mi hiányzik. ha egy családtag akkor kicsit szomorú vagyok és talán fáj is h nem lehet ott mellettem amikor vmi jó történik velem v esetleg ha vmi rossz történne.Ha a szerelmem akkor sztem az attól függ h elutazott e és azért hiányzik v azért mert szakítottam vele ha elutazott alig várom h haza érjen és átöleljem megcsókoljam érezzem h ő ott van és ha kell segít nekem, ha viszont szakítottunk és azért hiányzik akkor hatalmas fájdalmat, nyomást mely nem akar múlni,ha te azért hallgattál rá mert az eszed azt mondta de a szíved nem akkor nagyon hiányzik és a nyomás a mellkasodban hatalmas lesz, bűntudat (persze csak akkor ha tudod h neki még jelentesz valamit), viszont ha egy tárgy hiányzik azt könnyen pótolhatom.Lehet a válaszom nem volt oly hasznos, de én ezt érzem ha hiányzik vki v vmi. :(
2010. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
testi és lelki vágy, a másik iránt. Nem csak karjaiddal, de egész lényeddel ölelni akarod...Őt. :(
2010. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!