Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, akit 18 éves...

Van még valaki, akit 18 éves korára nem engednek ki?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok, de van, mikor megmondják, hogy nem megyek sehova.
2010. jún. 20. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem 18 éves korom után sosem szabták meg, hogy hova megyek és meddig. Mondjuk előtte se nagyon, csak meg kellet mondanom, hogy hol vagyok, de ha a sulival minden rendben volt, akkor mehettem. És még egy darabban vagyok :) Nem értem, egyes szülők miért féltik túl a gyerekeiket. Valamikor élni is kell, nem?
2010. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia én 20 éves vagyok és nem engednek sehova se bulizni!

Most egyetemre megyek ez is az ő parancsuk miatt, és kikötötték h ne is álmodjak bulizásról! Ja és barátom se lehet, max csak olyan aki nekik is tetszene! Én ezért fogok szépen lelécelni otthonról!

2010. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18éves koromig engem sem engedtek, még ott aludni a 2 éve meglévő barátomnál sem.. aztán 18 évesen egyetem miatt elköltöztem albiba... hirtelen szabadság:)
2010. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
PFFFFRFF!!!!
2010. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én 19 leszek, fiú, s azért nekem is megmondják néha hogy na most nem mész sehova és pont. Főleg akkor, ha 1-kor éjjel jut eszembe hogy ki szeretnék menni bulizni, na akkor 100% hogy nem engednek el. Viszont ha már kimegyek korábban akkor nyugodtan jöhetek haza reggel is.
2011. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!