Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, akit 18 éves...

Van még valaki, akit 18 éves korára nem engednek ki?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok, de van, mikor megmondják, hogy nem megyek sehova.
2010. jún. 20. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy 18 vagy, nem jelent semmit. 18 évesen még ugyanúgy gyerek vagy, mint 16 évesen. Majd ha 20 felett sem akarnak elengedni, akkor csodálkozhatsz.Nálunk is így van.
2010. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ááá én érettségi után mentem el először életemben igazi hajnalig tartó buliba (korábban max házibuli):D (megjegyzem, fővárosi vagyok)

azóta persze volt gólyatábor, ahol édesanyám féltett, h nehogy baba legyen belőle stb:P:D azóta meg nem szólnak bele, simán megyek bulizni testvéremmel, barátnőmmel...

2010. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem 20 éves koromig nem engedtek sehova. Mondjuk nem a szüleimmel laktam, azt meg kibírtam, hogy hétvégén nem bulizok, csütörtökön úgyis mindig mentem és ők arról nem tudtak :D
2010. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát azért nem mindegy, hogy soha nem mehetsz sehová, vagy néha azt mondja édesanyád hogy na kislányom ma ezért vagy azért nincs buli. amíg ők finanszírozzák mindened,náluk laksz, ők tartanak el, addig bizony van beleszólásuk! hiába vagy jogilag nagykorú.

azt kéne megtudni, hogy soha nem engednek el, mert az szerintem azért ennyi idősen nem normális, vagy egyébként eljárkálsz te is kikapcsolódni a barátokkal, csak néha anyukád beleszól.

2010. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bulizni nem járok, nem az én stilusom. 1x voltam, akkor is 10-ig, mert szülinapom volt (18-as) tovább nem lehettem.Anyám 9-ig engedett, de mondtam, hogy 10-kor jövök, már abbol is problémát csinált.
2010. jún. 20. 10:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Szinte sehova nem járok, párommal van, hogy vasárnap elmegyünk (ma is), de látom rajta, hogy nem tetszik neki.
2010. jún. 20. 10:42
 7/15 A kérdező kommentje:
10:36-kivel laktál?
2010. jún. 20. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Gimiben osztálytársaimmal, egyetemen évfolyamtársaimmal kollégiumban 120 km-re a szüleimtől :)
2010. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok és nem lehetek addig a barátomnál amíg én akarok.

Mondjuk ez azért van mert anyu nem tudja elfogadni, h nem vele akarok lenni, és ezt meg is mondta.

De minden erőmmel küzdök.

2010. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 20. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!