Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki szive szerint ha nem lennének kötelességei meghalna?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Engem egy idő után nyomaszt, ha nincs mit csinálni. A kötelesség is olyan, hogy azt szívesen teszi-e meg az ember, vagy kényszerből. Ha kényszerből kéne megtennem, biztos, hogy hosszabb időre állnék le.
2010. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele :(
2010. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, sok ember önpusztitó életmodba menekül és reméli hogy a cigi vagy az alkohol korán végez vele én is ebben bízom.
2010. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Én ellenkezőleg vagyok, rengeteg dolog van, ami miatt érdemes élni. Például panelban lakunk, ami sok szempontból nem igazán szerencsés, na de a naplementék, amiket innen lehet látni... :)

De nyilván hozzátartozik a dologhoz az is, hogy volt egy gyermekkori álmom, jelenleg ennek a megvalósításához semmi más nem kell, "csak" pár millió. Most erre gyűjtögetek, hogy teljesülhessen. És a párommal is nemrég sokat javult a kapcsolatunk (persze onnan, ahol előtte volt, nem nehéz javítani), és mind anyagilag, mind érzelmileg látok rá esélyt, hogy egyenesbe jöjjünk :)

2010. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Talán igen. Nincs senkim, a szüleim, nagyszüleim meghaltak, férjnél nem voltam soha, gyerekem nincs, egy se-vele-se nélküle kapcsolatban küszködöm évek óta, ami nem tesz jót a testi-lelki állapotomnak és már eljutottam oda hogy nincs is szükségem férfiakra, inkább egyedül lennék. Emellett depressziós és szorongós vagyok időnként, úgyhogy nem bántam volna ha korábbi öngyiklossági kísérleteim sikerültek volna. Így aztán nincs miért élnem, és nem sokan sajnálnának ha eltávoznék.

Ennek ellenére nem tervezek ilyesmit, inkább élek napról-napra.

2010. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!