Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki szive szerint ha nem lennének kötelességei meghalna?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
igen
2010. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
rövid távon mindenki örül a nagy szabadságnak, utána kínjukban belepusztulnak a semmittevésbe.
2010. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Annyi különbséggel, hogy én leszarom a kötelességeimet :D
2010. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
egyetértek veled kérdező...
2010. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
nem
2010. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"kötelesség" alatt én a gyerekeimet értem.Más nincs amiért élni akarja csak ök öket imádom,szó szerint ök az életeim,még ezt a k.va életet is beválallom pedig szivem szerint már elmennénk hogy soha többé senki se rúgjon belém és soha többet ne fájjon semmi
2010. jún. 19. 14:54
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

A gyerekeid nem kötelesség,hanem ajándék.S igenis,nem CSAK és kizárólag értük,hanem magdért is élned kell!Mindenkinek vannak olyan időszakai,mikor úgy érzi,ennél mélyebben lenni már nem lehet...Viszont élni kell,és túlélni,Te sem hiába születtél erre a világra,Te is értékes ember vagy!Nem menekülni kell,meg a könnyebbik utat választani,hanem folyamatosan harcolni.S mindig önmagadért tedd,ami teszel,ne azért,mert mások elvárják!

Egyébként gondolom,ismered a mondást: ,,Segíts magadon,Isten is megsegít!" Erre gondolj mindig.

2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

ugyanígy érzek...:(

ha van kedved elmesélhetnéd, mi történt...

2010. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell ehhez történnie semminek. Elég csak arra rájönni, hogy ha meg akarod oldani a permanens inkompatibilitásodat (ugye ha van olyanod - nekem pl. van), akkor a személyiségedet le kell cserélned (azaz meg kell ölnöd azt az embert, aki vagy). Ennél viszont tisztább, egyszerűbb, olcsóbb, és fájdalommentesebb fizikailag ölni meg magad. Itt jön képbe az életösztön, és ahogy a kérdező mondja, ott vannak az ember kötelességei is. Tehát valószínűleg nem fogja kinyírni magát, a személyiségét viszont nem akarja elpusztítani, ergo minden marad a régiben. Kínlódás a természetes halálig...
2010. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért van, mert a párod nem áll melletted.

Amúgy én is éreztem már sokszor, hogy ha nem lennének a szeretteim (pl. a kutyáim), akkor legszívesebben feladnám.

De hát akkor mi lenne velük? Nem lehet feladni.

Amúgy én mindig pasi miatt akadok így ki, szerintem te is.

2010. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!