Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a kettős...

Hogyan kezdjek neki a kettős életnek?

Figyelt kérdés
Baj röviden: egy párkapcsolatban élek két éve, viharos, de összességében jó, a pasi még mindig szerelmes belém, de én már csak kedvelem, beszélgetni szeretek vele. Eddig hatszor akartunk szakítani, de egyik sem volt komoly. Azonban a baj ott kezdődik, hogy öngyilkos-hajlama van és mindig azt mondja ha elhagynám megölné magát. Emiatt pedig nem merem kidobni, alig egy éve valotta be, hogy korábban már kétszer is öngyilkosságot kisérelt meg. Én nemrég beleszerettem egy másik pasiba, tényleg, hatalmas szerelem, de emiatt szerintem csakis a kettős élet jöhet szóba, amire nem tudom hogyan készüljek fel. Nem akarom a halálba kergetni ezért muszáj hazudnom. Hogy hazudjak?
2010. jún. 18. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha már kétszer próbálta és nem sikerült, akkor csak figyelem felhívás és esze ágában nincs meghalni. Aki tényleg öngyilkos akar lenni az bele is hal. Ne hagyd, hogy zsaroljon, ha nem akarsz már vele lenni, szakíts vele szemtől szemben, de utána szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne maradjatok barátok, stb, mert az ilyen emberekkel ez nem működik.
2010. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hazugságban nem élhetsz! Megviseli a lelkedet, az idegeidet, szörnyű teher! Legyél őszinte mindekettőhöz. Főképp az újhoz. amúgy meg honnan tudod, hogy megérné-e. Lehet hogy az új, óriási szerelem is csak 1-2 évig tart. Erre is gondolj. Egyes pont: Magadhoz legyél őszinte. Legyél egy lélekkutató önmagad legyél a páciens. Vizsgáld meg alaposan. Kettes pont: Hozzájuk is legyél őszinte.
2010. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Aki öngyilkossággal fenyeget, minden csak nem férfi.

Nekem is volt részem ilyen kapcsolatban, és nem lett öngyilkos, szenvedett pár hónapot, aztán más szerencsétlen lányt talált, akinek eljátszotta a hős szerelmest. Borzasztó kiábrándító tud lenni, amikor egy "férfi" így próbál maga mellett tartani, ehhez még szokott jönni az, hogy miattad züllök (ital, kábítószer), miattad vertek meg (mert részegen kötekedik), szóval ezután mindenért te leszel a hibás.

Nincs benne tartás, büszkeség, férfiasság, egy gyenge hisztigép. Nem akarhatod ezt. Ne rontsd el az életed egy ilyen miatt, mert nagyon bánni fogod. Nem akarlak ijesztgetni, de pont az ilyen típusú férfiak hajlamosak az erőszakra is, ha nem érzi eléggé hogy szereted.

Sok nő esett már a sajnálkozás hibájába és tönkretette az életét. Ő nem sajnál téged, amikor ilyennel fenyeget? Hogy te mit élhetsz át? Ne legyen bűntudatod, mert aki öngyilkos akar lenni, az melletted is megteszi, ha elborul az agya.

2010. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha már csak szánalomból/féltésből/zsarolásból maradnál vele, akkor előbb-utóbb vége lesz ennek a kapcsolatnak. Felesleges sokáig húzni, csak nehezebb lesz tőle a szétválás.


DE! Addig ne kezdj másik kapcsolatba, amíg a mostanit le nem zártad. Így tisztességes mindenkivel szemben. (És nem kell magad hibáztatni, ha mégis beváltja a fenyegetőzéseit a barátod.)

2010. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már én is halottam olyat aki azt mondta ,hogy öngyilkos lesz ha elhagyják és nem tette meg.Csak ezzel védekezik.A kettős életet pedig nem sokáig lehet mentálisan bírni.
2010. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudod te milyen együttélni egy öngyilkosságra hajlamos ideggyenge emberrel???
2010. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

A pasid NEM szeret, emiatt nem kell aggódnod. Ha szeretne, a legjobbat akarná neked, azt, hogy boldog légy, és ha vele nem vagy boldog, elengedne.

Még egyszer mondom, NEM SZERET, csak birtokolni akar, mint egy tárgyat.

2010. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!