Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
A párom külföldi származású (1 éve él itt) és nagyon szeretné, ha a nyáron elmennénk a szűlőhazájába pár hétre, hogy bemutathasson a családnak. Én viszont ezt nagyon nem szeretném. Ne értsetek félre, nem a családjával van gondom, egyszerűen csak még túl korai ez nekem (2 hónapja vagyunk együtt). Mégha pár napra mennénk, akkor talán, de így ez nekem nem tetszik. Ezt meg is mondtam a páromnak, de erre persze megsértödött! Most mit csináljak?
2010. jún. 18. 18:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tudod ez azért veszélyes, mert ez "náluk" (afrikaiaknál) sokkal könnyebben megy. Az egyik ismerősöm (csaj) is kavart egy néger sráccal, aki szintén már pár hét után azzal jött, hogy hazaviszi, de pár hét után már felé sem nézett...Nagyon hamar lángra kapnak, de nagyon hamar ki is hűlnek az érzelmeik. Ez nem 100%os általánosítás, de az ember túlnyomórészt ilyeneket hall.

Hány éves vagy? A szüleid mit szólnak ehhez? Kiengednének?


Ha bizonytalan vagy, ne menj, csupán mert ő erölteti.

2010. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és a szüleim se örülnek az ötletnek
2010. jún. 19. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!