Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
A párom külföldi származású (1 éve él itt) és nagyon szeretné, ha a nyáron elmennénk a szűlőhazájába pár hétre, hogy bemutathasson a családnak. Én viszont ezt nagyon nem szeretném. Ne értsetek félre, nem a családjával van gondom, egyszerűen csak még túl korai ez nekem (2 hónapja vagyunk együtt). Mégha pár napra mennénk, akkor talán, de így ez nekem nem tetszik. Ezt meg is mondtam a páromnak, de erre persze megsértödött! Most mit csináljak?
2010. jún. 18. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenféleképp menj! Semmi baj nem lehet belőle! Ígérem, hogy jól fogod magad érezni.:)és még világot is látsz!:D
2010. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szereted őt, akkor az ő kedvébe járjál, persze ne feledkezz el a saját érdekeidről sem. ha viszont már arról van szó, hogy megsértődött, akkor jobb ha elmész vele, vagy második lehetőséged az, hogy hagyd meg, míg ő fog bocsánatot kérni, illetve míg ő nem magától fog veled leülni megbeszélni ezt az egészet.

Ha továbbra is játsza a sértődöttet, akkor csak magára gondol.


szal megoldás: várj még egy kicsit h. ő "keressen" evvel, ha nem fog akár sokáig, akkor beszéld meg vele, vagy menj el az ő kedvéért :)

2010. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát én ha ate helyedben lennék nem mernék elmenni...ki tudja, hogy nem cserél-e le egy szamárért:S

Hallottam már ilyen esetet, hogy egyetemista fekete srác elvette feleségül a magyar lányt, elvitte haza, aztán eladta, a csak több év után tudott csak hazaszökni:S

Nem arab volt a férj, mielőtt valaki ezt mondaná:S

2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

ezt még is hogy képzeled?


mi az hogy nem mész el vele? észnél vagy kislányom? te egyátalán nem is szereted.


És ez nem akarat kérdése. elmész és kész és punkt tum. ő hordja a nadrágot,és ne te mond meg hogy mit akarsz.


csoda hogy még nem vert meg ezért

és még ő sértődött meg? na szép. "csak" 2 hónap? hát annyi idő alatt már össze kéne házasodnod, az én párommal 2 hét után egybe keltünk, és a 2. nap már lefeküdtönk. gondolkozz el ezen, mielőtt kiírsz dolgokat!

2010. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

utolsó! lehet, hogy te ilyen könnyűvérű nőcske vagy aki mindenkivel...khm.. elmegy, de én nem, és ha csak ilyen hangnemben tudsz írni, akkor kímélj meg a véleményedtől!


utülsó elötti! ez komoly? :S

2010. jún. 18. 18:56
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeeeen:D!!!!!Még jóóó hogy menj el.

Ugyan már miért adná el.Még ha nem is lesztek együtt életetek végéig akkor is elmondhatod,hogy te már ott is jártál.

2010. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

jó éld szépen azt a kis életedecskédet, és legyél vele boldog, avval az afrikai cséwóddal, de akkor is igazam van, és erről nem nyizok vitát


és a mai nap Győztese: Cuncikásska, = ÉÉÉÉÉNNN


hehe

2010. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
jó éjszakát kedves utolsó!
2010. jún. 18. 19:22
 19/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem mernék kimenni vele. Végül is még csak 2 hónapja ismered, mi van, ha tényleg kimentek, és el akar majd adni, vagy valami. Nagyon sok ilyen eset van;pl egy ismerősöm összeismerkedett itthon egy arab sráccal. Szerelmesek lettek, 2évig jártak, összeházasodtak, boldogok voltak, a srác is rendes volt, imádta a feleségét. Aztán felmerült a dolog, h haza kéne menni bemutatkozni a családnak. Kimentek külföldre a pasi családjához, és bizony egyből kinyílt a pasi csipája. A csajnak amíg kint voltak csadort kellett hordania, és nem szólhatott bele semmilyen dologba. Úgy volt, h csak 2 hétre mennek ki, de 2 hónap lett belőle. Amikor hazajöttek, a csaj rögtön válni akart, mert nem ilyennek ismerte meg a férjét. És ez csak egy eset a sok közül. Szerintem vigyázni kell a kultúra különbségeivel. Már az is figyelmeztetés, h eszedbe jutott, h talán nem kéne menni. Ha nem bízol meg benne 100%-osan, akkor nem érdemes. Szerintem még várjatok vele. Sok szerencsét!
2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is jobb lenne még várni
2010. jún. 19. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!