Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkényeztetett vagyok? 18/L

Elkényeztetett vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

Szüleim a tanulmányi eredményeimre magasan szarnak, nem érdekli őket mi lesz belőlem, de mégis elég sok pénzt kapok. Úgy 30ezret kajára és ha valamit akarok akkor azt is megveszik. De én nagyon nagyon nagyon ritkán kérek akármit is. De ők adnak. Sokkal jobb lenne ha foglalkoznának a sulival, látnám hogy érdekli őket a jövőm de semmi... a válasz mindig az hogy "érettségizz le, aztán azt csinálsz amit akarsz" ja és azért hozzáteszik hogy "több pénzt már nem tudok adni". Ezt sem értem... akkor minek adnak 30ezret kajára?! Meg aztán fel is hántolgatják hogy "tömünk pénzzel" én meg erre mondom hogy én nem kértem...

Nem szeretem magam, csúnyának és szerencsétlennek érzem magam. Barátaim nincsenek nagyon, csak úgy "lézengek".

Mit tegyek hogy jobban érezzem magam?


2010. jún. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem meg kellene tanulnod kicsit önállóbbnak lenni!

Így, h mindent megkapsz a szüleidtől, nem kell tenned semmit. Talán egy kis diákmunka jót tenne!

Vagy esetleg mondd meg szüleidnek, h nincs szükséged ennyi pénzre, és szeretnél kicsit a magad ura lenni!

Sok szerencsét, légy közvetlen és kedves és akkor lesznek barátaid is!;)

2010. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem állapot! Ülj le velük és beszéld meg, tudom h nehéz lesz de nincs más megoldás. Gondolom nem költöd el mind a 30ezer Ft-ot kajára, teszel félre, ebből az árvízkárosultaknak és a rászorulóknak is adakozhatsz. Elkényeztetve nem vagy csak elhanyagolva. Szüleid ha meg nem értik meg mondd meg nekik h ez nagyon nem tetszik neked, és hányd a szemükre h akkor minek nekik gyerek, ha ennyire nem is számítasz nekik?! Nem téged piszkállak hanem az ilyen szülőket.
2010. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Add nekem a felét és a barátod leszek. Neked is jó és nekem is ;DDD

egyébként irigylem a problémádat.


d,jpt

L

2010. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm... ez érdekes. Mióta távolodtatok el ennyire a szüleiddel?

Milyen volt a gyermekkorod? Voltak közös kirándulások, nyaralások? Hogyan zajlottak?

2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs itt semmi gond,gondolom a szüleid dolgoznak és nincs idejük folyton rád figyelni,vannak testvéreid?kül.meg ha sokalod a zsebbpénzedet ak tegyél férre a köv.hétre mondjuk v gyüjtsél valamire és probálj nekik segiteni egy kicsit a házimunkába ak könnyebb lesz a lelkiismeretednek és azt mondod h jolvan ezt most meg érdemeltem amazt meg nem ....érted nem?
2010. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!