Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyenek?

Hogy lehetnek ilyenek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h öreganyámékat 14 év után ismertem meg, addig csak köszönőviszonyban voltam velük, mivel egy utcában laknak mamáékkal.Mikor megismertem őket a házukba hívtak. Az volt első és egyben utolsó alkalom.Van nekik egy garázsuk ami be van rendezve nem is tudom minek(van ott fotel,tv,tűzhely) és azóta csak oda hívnak be meg van egy melléképületük, ami nappalinak van berendezve. A házat csak dísznek tartják,csak aludni meg fürdeni járnak be, jobb esetbe vendégeket fogadnak.Persze minden évben új bútorokat vesznek oda. Kinek?! Szerintem másnak nincs ilyen elvetemült rokona.

18/L


2010. jún. 18. 13:41
 1/8 anonim válasza:
biztos otttartják a hullákat:D
2010. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a különbség mamádék és "öreganyádék" között?
2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces szerintem, nem elvetemült, hacsak nem tényleg a hullák vannak bent.
2010. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki azért vesz lakást hogy benne éljen, van aki azért hogy érte éljen.

Amit birtokolsz, birtokol. Nagy igazság.

2010. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mamáék akiket kiskorom óta ismerek és segítenek ahogy csak tudnak. Öreganyámék meg hát azok akik eddig soha semmit nem tettek értem.Nem tudom őket közvetlenül kezelni.Amúgy is furcsa emberek.
2010. jún. 18. 13:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Hullák tuti nincsenek, mert rendmániás.
2010. jún. 18. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek olyan "tiszta szoba"-feelingje van. (Régen azt nem használták, csak sátoros ünnepeken engedték be a vendégeket. Itt voltak a legszebb bútorok is.)


Miért ilyen soká ismerkedtetek össze?

2010. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vmi vita miatt, pontosan nem tudom min. Apu összekapott a szüleivel meg öccsével és mindez elhúzódott 14 évig.Aztán szüleim 4 éve váltak el, akkor apu kibékült a szüleivel, így ismertem meg őket + unokatesómékat.
2010. jún. 18. 13:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!