Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Buda névhez...

Mit szóltok a Buda névhez kisfiúnak, és a Kincső névhez kislánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:19
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
nekem a borókáról mindig a boróabokor jutna eszembe..:) amúgy buda és kincső lesz,csak megkérdeztem,ki mit szól hozzá..ill.a botondon gondolkozom még elég erőteljesen,meg az ákoson:)köszi minenkinek
2010. jún. 18. 11:49
 42/56 anonim ***** válasza:
38%

Már neharagudj de nagyon csúnya név mind a kettő.. Hogy adhattsz ilyen neveket nekik? Nem gondolod hogy ki fogják csúfolni?


Nem értem..

2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
56%

Majd rájön a kedves kérdező, hogy mekkorát hibázott, mikor sírva jön haza a kisfiú, hogy állandóan őt bosszantják olyasmi miatt ami nem az ő hibája :)

A Botond meg az Ákos is sokkal szebb név a Budánál.

2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, hogy a Borókáról a bokor jut eszedbe, a Budát pedig símán adnád a fiadnak :))
2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a Buda név nagyon tetszik. Viszont. A becézése Budi, és ezért nem adnám a gyerekemnek. És ha választanátok más nevet, és a Buda lenne a második név? Hmm? Az én fiam Kadosa lesz. De jó még a Keve szerintem. Gondoljátok át jól, ne érje ezért hátrányos megkülönböztetés a babót, si egyszer felnőtt lesz. Kenéz? Koppány? Vazul? Szép nevek, felnőttnek is nagyon jól áll.

A Kincső szép.

Sok sikert és jó egészséget!

2010. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindketto tetszik.
2010. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
A Kincső aranyos, a Buda helyett inkább v.mi más magyar nevet keresnék, amit nem tudnak csúfolni.
2010. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

ja azt nem mondtam hogy a családban volt már buda,senki nem cikizte,koppánnyal szívóztak hogy kopika,kopasz..

keve:őt meg mindig azzal csesztették hogy keve kevés vagy te nálam meg stb.tudomhogy hülyeség de bármilyen nevet lehet cikizni...pedig a keve nagyon szép szerintem.nem mondtam még,hogy ikrek lesznek:)..arra nem gondol senki h. pl azt is lehet mondani neki h.budácska pl mig kicsi..:)nade mindegy,amugy buda ákosnak akartuk hivni,meggondoljuk még.

2010. jún. 18. 22:23
 49/56 anonim ***** válasza:
5%

Mi a barátommal a Kincső neven szoktunk röhögni, pedig nem ismerünk egy Kincsőt sem.:) Ez tulajdonképpen nem is egy név, csak Jókai Mór találta ki... A Buda pedig olyan mintha azt a nevet adnád neki, mint Pest, vagy Veszprém stb... Nem értem, mi tetszhet neked ezekben a nevekben, és miért akarod, hogy a gyerekedet majd a neve miatt cikizzék... Annyi más különleges név van, ha olyat szeretnél neki adni... Ákos, Gergő, Benjamin... Lányoknak: Angéla(nekem ez a kedvenc női nevem), Dóra stb... Annyi szép van! Ne add neki egyiket sem a Buda és Kincső közül :(


Gondolom most majd mindenki leszavaz, de én soha nem adnék ilyen nevet egy gyerekemnek se...

2010. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
nem KÜLÖNLEGES,hanem magyar nevet akarunk,bármennyire is nehéz megérteni,amúgy meg mondom van buda a rokonságban,még soha senki nem cikizte érte,Ennyire divat lett más nevén röhögni mostanság?.. amúgy tudom hogy a Kincső Jókai névalkotása,azt jelenti hogy kincs az a bizonyos személy nekem.de a kislányom kincs lesz nekem...lol hát ez aztán nagyon vicces tud lenni,nem tudom,ezen mit szoktatok nevetni.
2010. jún. 19. 18:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!