Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne venni egy 4 éves...

Mit lehetne venni egy 4 éves kislánynak és egy 10 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Keresztgyerekek. Szinte mindenük megvan, és az ember már nem tudja mit vegyen nekik. Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit lehetne.

A kislánynak születésnapja, a fiúnak pedig születésnapja is és névnapja is lesz.

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 25. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:

azt nem irtad, hogy mennyi penzert?

legojuk, ha van. a 4 eves kislanynak nyomda, festek, szinezo, ha van (biztos van) kedvenc hercegnoje, azzal valami konyv..

a fiunak is tuti van kedvenc mesehose, azzal valami, esetleg o mar biztos gyujt valamit, probalj utanakerdezni

szerintem a fiu is meg a lany is nagyon orulne arcfesteknek (kis kezugyesseggel lehet beloluk tigrist meg pillangot varazsolni), szerintem az olcso, es meg fognak bolondulni erte :)

2011. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos vagy köszönöm.:)

Igazad van az arcfesték nagyon jó biztos örülnének neki.

Pénzben nem gondolkodtam mennyit, ne haragudj.

Majd a válaszok alapján eldől.

2011. szept. 25. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:

csomagoltass lufiba sok apróságot

nem kell sok pénz inkább valami eredeti és ötletes legyen

egyszer kaptam egy kis ládikót és benne volt 10db papír 200.- egyenként átkötve és megmasnizva pl a 10 évesnek lehetne


4 évesnek gyöngyöt, banya jelmezt :-),


vagy pl egy kalandparkba jegyet nekik, tropicariumba, moziba stb...

2011. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kislánynak mindenféleképpen kreatív dolgot, mint például a vízzel firkáló- vagyis aqua dooodle játszószőnyeg.

Vagy olyan kreatív dolgot, amit ketten játhatnak, plusz mellé egy-egy apróság, ami csak a sajátjuk.

Pl. golyópálya az jó közös játéknak!

2011. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a jó ötleteket.

golyópályájuk sajnos már van.:/

2011. szept. 26. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves lányom most kapott a szülinapjára ismerősöktől aqua beads szettet. Nagyon oda van érte, de szereti a gyöngyfűzős dolgokat is. na meg a babákat, de azokkal már Dunát lehet rekeszteni, gondolom ott is :)

A 10 éves fiú már nehezebb tészta, de amikor az öcsém volt ennyi idős ő nagyon örült amikor 1X tőlünk kapott egy sárkányfelfedezős könyvet ajándékba (ilyen egyébként van csajos kivitelben is). Olyan mintha egy sárkányfelfedező naplóját találta volna meg, jegyzetek vannak benne, meg rajzok sárkányokról. Anyagminták amikre rá van írva, hogy milyen sárkánynak a bőre, akkor titkos rekeszek amikben titkosírás kódja van elrejtve. Nagyon ötletes, van kalózos, meg fáraós meg millió féle.


Erre gondoltam:


[link]

2011. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm szépen.:)

a gyöngy a legjobb. Eszembe se jutott.:)

Igen. Ő is nagyon szereti a babákat, de eltaláltad azt is hogy rengeteg van.

Ez a sárkányos könyv nagyon jó.

Ilyet akármelyik könyvesboltba lehet venni?

2011. szept. 30. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó társas, ha nincs meg nekik:

Piatnik márka: kapj el ha tudsz a neve.

Az én 2 évesem és 9 évesem együtt is játszanak vele, de mi is élvezzük! 4 éves már tuti érti a szabályt.


Kör alakú játéktáblán fel van osztva, minden szeleten állatok vannak: viziló, majom, elefánt és kroki. Ezekre rá kell tenni a műanyag ugyanilyen figurát. Kártyák vannak hozzá, mindig egyet fel kell ütni, és amelyik állat képét látják, azt kell felkapni a játéktábláról, aki a leggyorsabb az kapja meg a kártyát.

Ismerős gyerekeknél játszottuk először, mindenki imádta!


E mellett van egy majmos játék is, amit közös játéknál használnak a fiamék a barátaival, de 4 évesnek is szuper! : Majmos játék. nevét nem tudom. Van egy összerakható nagy fa, oldalt sok lukkal, ezekbe kell beszúrkodni pálcikákat, a fa tetejére a sok-sok kis kampós farkú majmot kell beszórni, ezek megakadnak közben a pálcikákon. Egyesével kell kihúzni a pálcikákat úgy, hogy közben ami majom leesik az bűntetésként hozzád kerül.

Mindkét játék szuper, és állandóan használt nálunk! Legjobbak amiket idáig vettünk.

2011. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az Alexandra könyvesboltban vettem, de szerintem bármelyik nagyobban lehet.
2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2-töknek.:)
2011. szept. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!