Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Buda névhez...

Mit szóltok a Buda névhez kisfiúnak, és a Kincső névhez kislánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:19
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
25%

Ááá a Budát semmiképpen ne add.Gondolj bele,neked azzal a névvel kellene élned egész életedben.Nagyon ciki.

A Kincső az viszont jó.

2010. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
A Buda azért nem tetszik, mert hát ez olyan, mintha úgy hívnának, hogy Debrecen, vagy Eger. A Kincső személyes okokból nem tetszik, de amúgy sem jönnek be az ilyen nevek. Nekem olyan túlságosan bájoskodó. Ha mindenképpen magyaros nevet akarsz, akkor ajánlanám inkább fiúban a Csaba, Nimród, Ajtony, Barna (Barnabás) neveket, szerintem ezek jobban hangzanak, vagy lányban a Réka, Emese, Aisa/Ajsa, Etelka (Eta), Tímea (ezt Jókai találta ki), Csilla, stb. Szerintem ezek sokkal szebbek, bár én nem adnám ezeket sem, de jobban illenek egy mai gyerekhez.
2010. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik a Buda:)
2010. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
58%

Áron, Ákos, Dávid.

Emma, Anna, Barbara, Anita.

A Kincső név sztem szépen hangzik, én ismertem Kincsőt, a személyisége miatt egész megszerettem ezt a nevet:)

A Buda tényleg borzasztó:)

2010. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
belegondoltam kedves előző,és engem nem zavarna. acsenge is szép.a szomszéd utcába hivják ugy a lányokat hogy kincső,villő...a 3.fiú,és nagyon kacifántos a neve,sajna nem emlékszem ,pedig az is ősmagyar.
2010. jún. 17. 21:50
 26/56 anonim ***** válasza:
32%
Ajtony magyar fiú név? normális vagy?
2010. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
79%
Bár nem tom nagyrészt milyen eredetűek, de ezek a kedvenceim. Előző voltam.
2010. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
az ákos is szép,ezen is gondolkoztunk.a mai nagyon modern nevek sem tetszenek.
2010. jún. 17. 21:53
 29/56 anonim ***** válasza:
62%

Most miért kell megint a cigányokkal jönni?Mi is azok vagyunk.

Három gyerekem van,Vivi Lacika és Csabika.

Ezekből melyik a cigányos?Soha nem adtam volna nekik Armandót meg hasonlókat.Nem kell általánosítani.

2010. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
ez nem általánosítás volt,hanem konzekvencia levonás a nagy többségről.azt modt nem taglalom,mi bajom a cigányokkal..sajnos közülük a 90%tényleg förtelmesen viselkedik,ezért az esetleges maradék 10%ot is megbélyegzik sajnos.
2010. jún. 17. 21:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!