Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név legyen? Nem tudunk...

Melyik név legyen? Nem tudunk dönteni.

Figyelt kérdés

A férjemnek Horváth a vezetékneve, és vannak nevek, amik közt nem tudunk dönteni. Nem szerettük volna tudni,hogy lány vagy fiú lesz-e, ezért szeretném, ha segíttenétek. Lány nevek: Dorka, Lia, Míra, Eszter (én is az vagyok), és Terézia (anyukám után)

Fiú nevek: Bálint, Bence, Márió, Kristóf

Előre is köszönöm!:-)


2010. jún. 17. 20:46
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:-) Remélem könnyű szülés lesz.:-) Neked is jó babázást, habár látom a babád már 1 éves:-)
2010. jún. 18. 10:11
 42/44 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Igazság szerint én nem ajánlanám,hogy két keresztneve legyen.

Ismerek pár embert,akiknek kettő van,de elég kicseszés szegényekkel. Egyszer így hívják őket,egyszer úgy,a család így,a barátok úgy. Nővéremnek is két neve van,és bár mindkettő szép szerintem,jobb lett volna csak az egyik :-)

Egyébként nekem az Eszter tetszik ezek közül a legjobban,szerintem szép név. A mirát viszont nem adnám, az amolyan "kutyanév" inkább. Legalábbis rengeteg Mira nevű kutyát tudok,én biztos ezek után nem nevezném így a gyerekem.

Fiúnevek közül a Bálint leginkább. Kristóf semmiképpen,arról mindig egy nagy arcú,beképzelt ember jut az eszembe

2010. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Míra és Bence :)
2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
20:52 véleményét osztom. :))
2010. aug. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!