Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kérdezik?

Mit tegyek ha kérdezik?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy jó tanuló voltam eddig,de most a bizonyítványom szörnyű lett.Eddigi éveim során "kitűnő" lettem,de most sikerült egy kettest és két hármast beszereznem.A családom kiakadt,meg osztálytársaim is.Most miért olyan nagy baj,hogy nem öt öt öt öt-ből áll a bizonyítványom?Ekkora "tragédia"?
2010. jún. 17. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mond azt , hogy jövőre jobb lesz
2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azért vannak kiakadva és próbálnak lelki terrorban tartani, mert szerintük teher alatt nő a pálma
2010. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hetedikes lány vagyok,és tesi,föci,szorgalom.

Az a gond,hogy tényleg lusta voltam,mert tesire át sem öltöztem elég sokszor,meg a tanár is pikkel rám,mert mindenért bevágja az egyest.Bánt engem is,mert mindenki kérdezte a családból és most kivételesen nem azt mondtam,hogy kitűnő,hanem hogy sza.r:D

Meg hát azt vettem észre,hogy akit rossz tanulónak hittem tavaly,lekörözött!:)

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!