Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kérdezik?

Mit tegyek ha kérdezik?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy jó tanuló voltam eddig,de most a bizonyítványom szörnyű lett.Eddigi éveim során "kitűnő" lettem,de most sikerült egy kettest és két hármast beszereznem.A családom kiakadt,meg osztálytársaim is.Most miért olyan nagy baj,hogy nem öt öt öt öt-ből áll a bizonyítványom?Ekkora "tragédia"?
2010. jún. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondd azt, hogy igaz, most lazáztál, de meg ígéred, hogy jövőre ismét kitűnő leszel.
2010. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez voltak szokva, és gondolom aggódnak.
2010. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tragédia. Nem másoknak kell megfelelni, hanem magadnak. Ha TÉGED zavarnak a hármasok, akkor jövőre úgyis kijavítod!
2010. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

csak nem ehhez vannak hozzászokva. vmi oka biztos van hogy lerontottál. új suli, barát(nő), számítógép...

ennyi:)

2010. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy "becsúszott" - jó kis kicsinyítő kifejezés :D
2010. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy kijaítod senki sem lehet tökéletes, és nem lehet mindig a maximumot nyújtani szerintem. ez nem a világ vége..
2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy kettes, két hármas. Hmmm...de jó lenne nekem is ilyen. Nekem ezen az éven lesz vagy 2-3 kettesem. A többi hármas meg 3-4 négyes. Meg vagy két ötös. Akkor ehhez mit szólnának?:D


Mond azt nekik, hogy...nehéz volt ez az év. Vagy meguntad a tanulást, ezért most kevesebbet tanultál. Bocsi több nem jut eszembe.

2010. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MARIANN06 ***** válasza:

Mond hogy :"Hogy hát ez van!"

Na és ha 3 as?

Soha nem szidnám le a gyermekemet egy rossz jegy miatt.

Ez van.Majd kijavitod,(Ha te is akarod")

Etöl még megy az élet tovább.

A boldogságod az életbe nem a jegyeiden fog mulni.

2010. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Miböl kaptad azt a 2-est és a 2 3-ast
2010. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy??

Én is így voltam....6. osztály évvégén voltam utoljára kitünő tanuló... utána már ha rosszul álltam anyumék mindig beszélték nekem h mi lett velem, meg h tanuljak.....:D

2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!