Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi van anyuval,...

Nem értem mi van anyuval, mentetetlen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek semmit nem kell csinálni itthon, egész nap ül a gép előtt, nevelőapámat már nagyon zavarja.

Vizsgákra készülök tanulok 1000el mert ha nem lesz akkor majd kapom h nem érek semmit sem, itthon munkákra nem marad idő. Teljesen ki van bukva pedig az a dolgom h tanuljak.

Soha semmibe nem áll mellém, mindig csak bánt. Próbáltam már vele beszélni, nem ért meg.

4es tanuló vagyok ilyen lesz az érettségim is kb de ő azt mondja h elb*sztam... mien anya az ilyen?:S


2010. jún. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nagyon rossz hallani az ilyen és sajnállak e miatt. Szerintem annyit csinálhatsz, hogy nem veszed magadra a sértéseket és ha elkezd veled vitatkozni, akkor te ne nagyon menjél bele.Amúgy dolgozik? mert nagyon sok embernél van hogyha nem dolgozik akkor ilyen lesz. Szerintem lehet hogy most ilyen de később valószínüleg ki fogtok békülni. Drukkolok neked és tanulj tovább hogy jó állást találj és ne vedd magadra a szidalmakat mert tök jó tanuló vagy.

2010. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozik és az összes problémát haza hozza, de mindenkivel jófej én szívok mindig :S
2010. jún. 17. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szigorú :S.... Próbálj kedves lenni vele(gondold őt egy nagy szív alakba,minden része legyen benne,és töltsd meg azt a szívet szeretettel :)!). *Ezotérikus tanács,gyógyító ismerősöm ajánlotta,és beválik ;)! Viccesnek tűnik,de próbáld meg! Szurkolok ;)!


Üdv:Egy 4,5-ös tanuló :)

2010. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj egy könyvtárba tanulni.
2010. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egy dolog fontos nagyon te ne felejtsd el magadban hogy mennyit érsz.Nem szabad veszekedni ,sajnos az sem ér semmit.

Légy tényleg Kedves de bazi határozott és megingathatatlan.32 éves vagyok és nekem sem volt jó anyuval a kapcsolatom ő is bántott szavakkal meg a nevelőapám is és anyu nem tett semmit ellene,de akkor sem megoldás elfordulni tőlük,mert úgy érzem azzal sokat vesztettem.Valahogy tudnia kell hogy nem jót tesz veled.

2010. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én büszke volnék ha ilyen lelkesen tanuló gyermekem volna.Biztosan helyreáll minden azt kívánom neked. :)
2010. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!