Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjék meg a szüleim...

Hogyan ismerjék meg a szüleim a páromat?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés.

A lényeg az, hogy a szüleimmel különböző okok miatt soha nem jöttem ki igazán (hosszú és régóta tartó, szomorú történet, aminek sajnos nem én vagyok az írója), de mostanában elkezdtünk egy fokkal jobban kijönni egymással.

A férfi, akivel már a jövőnket tervezgetjük egy kurd családból származik és Törökországban él.

Nagyon szépen kérem, hogy mind az előítéletes, m


2018. jún. 28. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne fura kérdés? :)


Hát nyilván ez sosem egyszerű. Már meséltél nekik róla? Neked kell tudni, mennyire elutasítóak/elfogadóak az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Próbálj a józan eszükre hatni, és azt átadni, hogy nem a nemzetisége a fontos, hanem hogy becsül és szeret téged. (Meg mutass nekik pár fotót Erbilről, sokan nem tudják, hogy csak a politikai helyzet problémás a kurd területen, nem a gazdasági...)


Az én párom is közel-keleti származású, mi először csak egy kávéra ültünk le a szüleimmel, rövidre fogtam, ennyi időt még mindenki kibír mosolyogva :)) Mennyire tudnak angolul a szüleid és a párod, ti milyen nyelvet beszéltek egymással? Nehéz így segíteni, sok mindent nem írtál le.

2018. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha még neked is alig van kapcsolatod velük, miért kéne direkt úgy intézni, hogy megismerjék? Gondolom, nem azt várod tőlük, hogy áldásukat adják a kapcsolatotokra, mert különben elhagyod a párodat. Akkor? Majd ha lesz valami olyan esemény a családban, pl. egy esküvő, amire ők is hivatalosak meg te is a pároddal, akkor megismerik egymást.
2018. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Anya apa ő itt Mohamed (csak egy példa volt, remélem nem sértő) Mohamed ő itt anya és apa. Thats all.
2018. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Szia, nekem török a parom, es igazabol nem igazan ertem, mi a problema. Kicsit feszengos lesz, esetenkent mutogatos, de semmi extra. Üljetek be valahova egy kotetlen ebedre/vacsorara (en azert javaslom ezt mert igy senkinek nem kell keszulodnie, illetve talan fesztelenebbül ereznetek magatokat ugy hogy nem csak ti negyen ultok valahol, hanem vannak korulottetek - de ez csak az en tapasztalatom), aztan ismerkedjetek.

Viszont teljesen eloiteletmentesen azert legy ovatos. A kurdok meg Torokorszagban sem az a reteg, akikkel a torokok szivesen szobaallnanak es nem veletlen. Nem az ilyen hülyesegekkel farasztanalak, hogy elrabol meg tiz kecske, hanem a csalad reszerol es az egesz kornyezetbol erhet meglepetes, mert alapvetoen vallasosabbak (a felszinen, de pont ezert keseritheti meg az eletedet), jobban tartjak a hagyomanyokat es alacsony szintu az oktatottsaguk.

2018. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!