Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem? Azt hiszem kicsit...

Elengedjem? Azt hiszem kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Lassan 5éve vagyunk együtt a párommal, sokszor veszekszünk, vannak dolgok amiben nem értünk egyet. Nem keres sokat, a csekkek felére odaadja a pénzt, de a többit elkölti. Tehát ha nekem nem lenne pénzem enni se nagyon lenne néha mit. Néha elmehetne maszekolni, de egyáltalán nem akar. Ami fontos neki az a foci, néha még nálam is fontosabb. Hétvégén sokszor focizik, minthogy együtt legyünk. Nem tudom,h szeretem-e még, vagy csak a megszokás tart össze minket. Nincsenek életcéljai, pedig már 25éves elmúlt. Én pl. sulizok,melózok, csak h majd jobb legyen. Szeretnék majd gyereket, azt ő is de házasság nála kizárva. Albérletben lakunk, ami szintén nem tarthat örökre...Annyira tanácstalan vagyok. Mit tennétek? Lecserélnétek egy olyan párra, aki idősebb, tele van életcélokkal, de viszont külföldön kéne vele élned?
2010. jún. 17. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én is megtettem! Egy hasonló kapcsolatból léptem ki, egy másikért. Most Olaszországban élek, szerelmes vagyok és boldog! Lépj....más nem teszi meg helyetted!!!

2010. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Légy bátor és indulj el a céljaid felé. Ne engedd magad visszahúzni. Láthatóan benned több van, mint benne. Ezzel nincs is semmi baj. Attól szép az élet, hogy mindannyian mások vagyunk. Ő olyan, te másmilyen. Menj! Nem élheted az ő életét, ha a tiéd más.
2010. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha már azt írod, hogy nem tudod szereted-e, akkor már eleve nincs min gondolkodnod ilyen fiatalon!

Ha a másik férfivel jól érzed magad, érzel vonzódást akkor gondolkodás nélkül lecserélném a helyedben. Jó lehetőség, és külfölddel sincs semmi baj, befejezed a sulit, és utánna go.

Én is ilyen típus voltam, hogy megszokásból is maradtam az akkori párom mellett, megtanultam, nem szabad!! Most még csak 5 éve vagytok együtt...képzelj el mégegyszer ennyit...a mostani és ennél csak rosszabodó helyzetben...ha vannak is jó napok, vagy ha fenyegetettség érzése miatt egy rövidebb ideig jó is vele, akkor sem éri meg. Nem fog megváltozni, és ha vele maradsz, miatta még a saját ambícióidat is szépen lassan elfogod veszíteni.


Lépj! Legyél bátor! Ne félj a változástól! Nem ő fog hiányozni, hanem a kapcsolat nyújtotta biztonság érzet...


Sok sikert!

2010. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Mire vársz?

Költözz el...

Kezdj új életet

S ha a másik ok menj vele..

miért lennél boldogtalan ha lehetsz boldog is?

2010. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Annyira gyáva vagyok:((((

Pedig az új kiszemelt tényleg annyira "ökéletesnek" tűnik.

2010. jún. 17. 14:53
 16/18 A kérdező kommentje:

Jesszus, még hasznosra ítéltem a válaszod:DDD

Az,h a férfi "sz.rja" a pénzt az nálunk érdekes, mert 1,5szer annyit keresek mint ő. Nem a pénz a gond,hanem a hozzáállás. Hú, de én nagyon kiváncsi lennék, neked vajon milyen a kapcsolatod???

2010. jún. 17. 15:43
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Idősebbért semmi pénzért!Az idősebb már túlságosan beleéli magát abba,hogy majd együtt megörekszetek..beleunnál abba a kapcsolatba..

Annyi az egész,hogy ellaposodott a kapcsolatotok.

Még ne add fel,próbálj meglepetéseket okozni neki,de ne a vb közben :S akkor abból úgyis csak a veszekedés lenne..

2010. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is mindenképp fejezd be a sulit mert az mindig ott lessz neked. Ezt mond meg a jelöltnek, hogy addig nem mész vele külföldre. Ha ezt tiszteletben tartja s vár akkor tényleg fontosak neki a céljaid. Azt írtad családot is terveznél, az idösebb férfiaknak már nagyon van ilyen késztetésük (nem mindnek).

A mostani párod pedig kapjon suli végéig haladékot, ha nemképes normálisan megdolgozni a kapcsolatotokért s előálni valami ésszerű, mindkettőtöknek jó életcéllal akkor repül. Az esélye megvan, éljen vele ha tud. Ne csak az legyen, hogy: "dolgozgatok, felcsinállak mert egyefene neked gyerek kell s majd éldegélek míg te hozod elém a kaját s tv elé."

2010. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!