Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem? Azt hiszem kicsit...

Elengedjem? Azt hiszem kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Lassan 5éve vagyunk együtt a párommal, sokszor veszekszünk, vannak dolgok amiben nem értünk egyet. Nem keres sokat, a csekkek felére odaadja a pénzt, de a többit elkölti. Tehát ha nekem nem lenne pénzem enni se nagyon lenne néha mit. Néha elmehetne maszekolni, de egyáltalán nem akar. Ami fontos neki az a foci, néha még nálam is fontosabb. Hétvégén sokszor focizik, minthogy együtt legyünk. Nem tudom,h szeretem-e még, vagy csak a megszokás tart össze minket. Nincsenek életcéljai, pedig már 25éves elmúlt. Én pl. sulizok,melózok, csak h majd jobb legyen. Szeretnék majd gyereket, azt ő is de házasság nála kizárva. Albérletben lakunk, ami szintén nem tarthat örökre...Annyira tanácstalan vagyok. Mit tennétek? Lecserélnétek egy olyan párra, aki idősebb, tele van életcélokkal, de viszont külföldön kéne vele élned?
2010. jún. 17. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Lecserélném!
2010. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképp csere.

A jelenlegi párod mellett nincs jövőd, és ki tudja, mikorra nő be a feje lágya, ha egyáltalán benő valaha.

Inkább menj külföldre és élj normális, boldog életet, alapíts családot egy olyan emberrel, aki mellett biztonságban és boldogan élhetsz.

2010. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
En lecserelnem ,mint a pinty.Enis kulfoldre jottem pasihoz,idosebb is nalam es dolgozok,tanulok!Sokkal jobb,mintha otthon a nyomorba maradtam volna!Nagy lehetoseget kinalt neked a sors ne felj megtenni,ezt a lepest!Nem fogod mgbanni!Csak ugyesen!22/L Sok boldogsagot!
2010. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Minden gondolkodás nélkül.

De főképp az érzések miatt. Ha nem szán rád időd.. már nem szeret. Ne kínozd magad! Csere!

2010. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
kispadot neki- hogy stílusos legyek:)
2010. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Húhh,nem gondoltam volna h ennyire egyértelmű válaszokat kapok. Félek,h nehéz lesz szakítani. És kicsit tartok külföldtől is, persze nem rögtön költöznék, max fél év:)

Köszönöm a bíztatást. Aki külföldre ment, könnyen boldogulsz?? Hol laktok, melyik országban??

2010. jún. 17. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Mire várnál - te tele vagy tervekkel, ambícióval - neki meg így jó a világ ahogy van, és nem vagyok biztos benn, hogy ha lelépnél túlzottan megrázná.... Változtass, éld az életed!
2010. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt egy ilyen pasim,csak o nem foci,hanem drogfuggo volt.Nem birtam sokaig lecsereltem.Szerintem neked is ezt kellene tenned!Sok szerencset!
2010. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
semmi gond nincs ezzel, de kaját csak magadnak vegyél, ha nem ad pénzt rá ;)...amúgy egyértelműen kidobnám
2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
88%
Ha nem lépsz, örökre bánni fogod.....
2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!