Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Báttyám(21) már majdnem fél éve jár együtt egy lánnyal(18).Csak egy nagy baj van ezzel a lánnyal, hogy egy hisztérika.Nem lehet előtte agyonnyomni egy hangyát mert egyszerre kifakad h ő állatvédő.Nem egyszer ordibált,vagdalózott,csapkodta az ajtót az éjszaka kellős közepén(egymás mellet van a szobánk és nem egy kellemes dolog arra kelni amint csapkodja az ajtókat).Ja és mindig neki van igaza: a tyúkba belemagyarázná h liba.

Anyuék már sokszor kiakadtak a viselkedése miatt, de báttyámat nem érdekli, mert szereti a lányt. Mit csináljak?

17/L


2010. jún. 17. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a bátyádnak megéri, elég, ha egy ideig lesztek a rosszak, akik szólni mernek a többi családtag nyugalmáért. A bátyád kénytelen lesz máshová vinni a lányt, hogy megkímélje tőletek;)
2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csakazért is cukkolnám a csajt:D pl előtte eltaposod a csótányt, v mittomén vmi rovart, meg ízlelgeted a sülthúst v vmi:D kezd el kikészíteni a csajt, hátha tőled fog menekülni:D jobb ötletem nincsen
2010. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hűűűű én tuti leszedném a tesód szobályának ajtaját mielött a csaj odamenne! Mivel őt ennyire zavarja az a szegény ajtó jobb neki máshol... :)

Tiltsátok ki tőletek éjszakára amíg nem tanul meg viselkedni. Egy vendég az vendég és nincs joga zavarni a lakókat, mert neveletlenség. Nekem lesűlne a képemről a bőr.

2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tényleg jó tipp amit az utolsó írt(szobálya????)

A tipp jó! Este menj oda a tesód szobájához és szépen vedd ki az ajtót.Ha kérdezi,hogy miért,mond meg nyugodtan,hogy ne aggódjanak teszel fel helyette valami hosszú függönyt és nyugodtan csapkodja azt..Annak nincs zaja..Csak megérti ezt!!Ha nem akkor rendszeresen mondanám neki,hogy "otthon csapkodj drága ne itt!!"

2010. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!