Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Báttyám(21) már majdnem fél éve jár együtt egy lánnyal(18).Csak egy nagy baj van ezzel a lánnyal, hogy egy hisztérika.Nem lehet előtte agyonnyomni egy hangyát mert egyszerre kifakad h ő állatvédő.Nem egyszer ordibált,vagdalózott,csapkodta az ajtót az éjszaka kellős közepén(egymás mellet van a szobánk és nem egy kellemes dolog arra kelni amint csapkodja az ajtókat).Ja és mindig neki van igaza: a tyúkba belemagyarázná h liba.

Anyuék már sokszor kiakadtak a viselkedése miatt, de báttyámat nem érdekli, mert szereti a lányt. Mit csináljak?

17/L


2010. jún. 17. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
amikor eszi a rántott húst, kezd sajnálni a röfit ;) :D
2010. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idő dolgozik. Előbb vagy utóbb hidd el a bátyád is be fogja látni hogy egy hisztérika. Nem okáig lehet húzni ilyen csaj mellett.
2010. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, amíg bátyád ki nem ábrándul ebből a csajból, addig ez lesz...ez eléggé elkeserítő.
2010. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:D

Remélem rájön hamarosan.Egyébként szép csaj, csak nem minden az, aminek látszik.. :S

2010. jún. 17. 11:51
 5/14 A kérdező kommentje:

Barátom is ezért nem alszik nálunk, mert neki elege van abból, ami itt éjjel megy, persze meg is értem.

Már nem egyszer mondtam bátyámnak h jó lenne ha fékezné a csajt. Volt hogy már beszéltem is vele h normálisan viselkedjen, erre még én voltam a rossz tesóm szemében. Nem egyszer volt vita miatta, de látjátok a szerelem vakít. :S

2010. jún. 17. 11:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony a szerelem vak. De az is elmúlik egyszer. Na akkor lesz majd nemulass a csajszinak.
2010. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nevettem azon amit az első író írt,de tényleg! nem eszik húst a leányzó? Mert ha igen akkor én tuti hogy abban a pillanatban,hogy beleharap egy csirkecombba vagy rántott húsba levágnék egy műsajnálkozást,hogy szegény állatnak milyen pokoli halála volt,hogy itt legyen az asztalon...

Az ajtó csapkodásról annyit,hogy ha nem szokik le róla,neked is kell valami olyasmit csinálni amitől ő akad ki,és ő fárad el,mert nem tudja kipiheni magát..Gondolom nem mindig csapkodja az ajtót(mert akkor alszik) Na ilyenkor kell valamit csinálni,hogy ő is hirtelen felriadjon..Egyébként én biztos,hogy szólnék a lánynak (ha tetszik a bátyámnak ha nem),hogy egyenlőre ez még a mi otthonunk,és ha valami nem tetszik neki,akkor menjen haza hisztizni meg ajtókat csapkodni...

Anyukádék miért nem állítják le? Hiszen mégiscsak a csaj a vendég és nem ti!!

35/N

2010. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%

Tények:

1. Az ajtó csapkodásért éjszaka közepén én biztos megfojtogattam volna.

2. A bátyád biztos nem fogja elhagyni még egy ideig, mert jó valakit időnként meg*ni.

3. A Te helyedben én kideríteném, hogy melyek azok a dolgok, amiket utál a csaj, és mindig azokat csinálnám amikor ott van, elüldözném, kicsinálnám. :D


Ha kellenek ötletek írj;)

2010. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid helyében én már rendreutasítottam volna a lányt.

-Drágám otthon azt csinálsz amit akarsz de ebben a házban viselkedj kulturált ember módjára. Ha ez nem megy akkor légyszíves kerüld el még a ház környékét is.

2010. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszönöm szépen a válaszokat!Majd alkalmazni fogom a tanácsokat. :) A szüleim már szóltak neki,akkor egy ideig normális is volt, aztán megint "dührohamot" kapott...Egyébként az egész családja ilyen dilinyós mert otthon tányérokat törnek heti rendszerességgel 1-1 veszekedés során, szóval öröklött azt hiszem :S :D
2010. jún. 17. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!