Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám apa régi telefonjár...

Az anyukám apa régi telefonjáról nézi apa beszélgetéseit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya elmondta a testvéremnek, hogy nézi apa beszélgetéseit és nem lehet leállítani. Anya nem tudja, hogy én tudok erről. Ma reggel elrejtettem a telefont de úgy kereste, mint az őrültek. Muszáj volt inkább odaadnom neki mert égen földön kereste és, ha megkérdeztem miért nem válaszolt. Sajnos volt már ebből veszekedés a szüleim között, mert anya azt hitte apa megcsalja pedig csak egy régi nő ismerősével beszélgetett. Apa régi barátai közül eddig senki sem kereste fel ezért nagyon örült, hogy végre beszélgethet legalább egyel közülük. Viszont anya kérésére meg kellett szakítaniuk ismét a kapcsolatot. Apa sose csalná meg anyát, mindent megtesz érte... Mit csináljak, hogy anyát leszoktassam apa üzeneteinek nézegetéséről? Így is sokat veszekednek és már nem bírom elviselni!

2018. jún. 19. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként, csak megjegyzem, hogy a más beszélgetéseinek olvasgatása a levéltitok megsértésének számít, ami btk. Persze nyilván, most lehet azt mondani, hogy "nem életszerű" de attól az még az.
2018. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs meg a bizalom akkor az sajnos már régen rossz. Nem szép dolog titokban olvasni más üzeneteit, de ha ebből veszekedés is van akkor ott van valami alapja a dolognak. Nekem is elveszi néha asszony a telefonom és előttem olvashatja is az üzeneteim, mert nincs titkolnivalóm.
2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta mi történt ha szabad tudni?
2021. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott azonban eléggé stresszes volt amikor felhozódott a szüleimnél a téma és a nővéremmel inkább kimaradtunk belőle, de annyit tudunk, hogy senki olyannal nem beszélgetett apa. Egy rokon vagy ismerős volt (régen volt, annyira már nem emlékszem) akivel már régen nem beszélt, csak anya nem ismerte. A szüleim boldogan együtt vannak azóta is, és anya már nem nézegeti apa beszélgetéseit.:)
2021. ápr. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!