Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám apa régi telefonjár...

Az anyukám apa régi telefonjáról nézi apa beszélgetéseit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya elmondta a testvéremnek, hogy nézi apa beszélgetéseit és nem lehet leállítani. Anya nem tudja, hogy én tudok erről. Ma reggel elrejtettem a telefont de úgy kereste, mint az őrültek. Muszáj volt inkább odaadnom neki mert égen földön kereste és, ha megkérdeztem miért nem válaszolt. Sajnos volt már ebből veszekedés a szüleim között, mert anya azt hitte apa megcsalja pedig csak egy régi nő ismerősével beszélgetett. Apa régi barátai közül eddig senki sem kereste fel ezért nagyon örült, hogy végre beszélgethet legalább egyel közülük. Viszont anya kérésére meg kellett szakítaniuk ismét a kapcsolatot. Apa sose csalná meg anyát, mindent megtesz érte... Mit csináljak, hogy anyát leszoktassam apa üzeneteinek nézegetéséről? Így is sokat veszekednek és már nem bírom elviselni!

2018. jún. 19. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Te semmit ne tegyél.
2018. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
semmit, ha apád megunja elhagyja és ez így is van jó. nem érdemes olyasvalakivel együtt élni aki lelkileg ennyire megnyomorít.
2018. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Vedd el azt a telefont és törd szét. Majd dobd ki valahol távol a házatoktól. Majd egy idő után lenyugszik. Te meg nem tudsz semmiről
2018. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne szólj bele, mert a probléma meg nem oldódik, te viszont ki leszel osztva, hogy "mit képzelsz te,"...stb !

Ilyen viselkedéssel éppen anyud hajthatja bele apudat egy olyan kapcsolatba, amilyet anyud feltételezett. (lehet, hogy ez a célja, válás indokaként pl.)

De ha te "felvilágosítod" anyudat, hogy "apa biztosan nem olyan buta, hogy ha csalná, akkor azt nem úgy tenné, hogy az lekövethető , észrevehető legyen" , akkor csak tovább mérgesedne a helyzet.

"Leszoktatni" anyudat erről a viselkedésről nem tudod, ellenben bajt szerezni az amúgy is meglévő mellé igen. Ha gondolod, négyszemközt beszélj apuddal, de szerintem jobb, ha kimaradsz abból, amit megoldani nem tudhatsz.

2018. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Te semmit.

Amugy en is azt hittem a mi csaladunkban nem volt soha megcsalas apam alapbol introvertalt tipus aztan meg.. anyam is apam is orrba szajba csaltak egymast.

Amugy meg ha egy noben felmerul a gyanu az altalaban nem ok nelkuli. Te nyilvan maskepp latod apukadat ettol fuggetlen lehet nem csalta meg es soha nem is fogja de kevesebb az a helyzet amikor nincs ok a feltetelezesre

2018. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Sztem a többieknek igazuk van. De magamat ismerve tuti megkattannék és biztatás se kéne a 3as válaszoló szitujához. Ettől függetlenül az rossz otlet. :) 15l
2018. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha anyád igy folytatja apád le is fog lépni.. Buta nők bem értik h ezzzel ássák a sirt..
2018. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
te semmit, nem a te dolgod
2018. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak emlitsd meg az apádnak, hogy mostanában sok az orosz/kinai/amitöl tart hacker, változtassa meg a google?(facebook?) jelszavát.
2018. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha ennyire veszettül olvassa, akkor van mit olvasni. Nem olyan ártatlan az apád, mint ahogy te hiszed. Anyád meg jól teszi, hogy tisztaba jön a dolgokkal.
2018. jún. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!