Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én apám ilyen?

Csak az én apám ilyen?

Figyelt kérdés

Ha valamit rosszul csinálok, pl. suliba rossz jegyet kapok akkor vagy 20-25 fekvő. Ha rosszat csináltam (visszabeszéltem meg ilyenek) 30-35 fekvő. Az öcsémet is így neveli. Vagy ha nagyon felidegesítem akkor bejön a szobámba és kipakol mindenhonnan és ha fél órán belül nem lesz kész akkor vagy 80-90 fekvő (már volt ilyen :D). Akárkivel beszélek mindenki izél h h tudok így élni. Engem nem zavar...amúgy is csak akkor kell ezt csinálni ha "rossz" vagyok. Senki nem mondta volna h ilyen az apja. Esetleg valakinek közületek nem ilyen?

17/F


2010. jún. 16. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
jól nyomatja. Üdvözlöm, és gratulálok hozzá. Fitten tart, és nevel is egyben.
2010. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hehe :D ha lesz gyerekem én is így fogom nevelni :D amúgy jó fej. Csak akkor olyan ha ránk fér.
2010. jún. 17. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!