Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki évek óta együtt...

Van olyan aki évek óta együtt van a párjával és még sosem kapott semmit? Vagy ismertek ilyet? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
...bocs elirtam: "vagy nem vesz neki semmit, vagy kiszurja a szemét egy cserepesvirággal" :D
2010. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem fűnyírás közben párom letépett egy szál pipacsot és azt adta. :))) Olyan édes volt. :))

Furcsa, ha nem adnak egymásnak apróságokat se a felek. Nem az anyagiakon múlik egy kapcsolat, de ha tudom, hogy szereti az X csokit, jó neki adni. :)

2010. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt más is igy gondolja. Egy ismerősöm évek óta a pasijával van és még moziba se vitte el meg egy szál rózsát sem kapott pedig ezek nem nagy összegek. már zat hittem én vagyok "anyagias" hogy azért szerintem ez minimum.
2010. jún. 16. 20:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Imádok adni és kapni is. Rengeteg energiát fordítok az ilyenekre, régebben ünnepeltük a hónapfordulónkat, arra pici dolgot vettünk, vagy csináltunk, de nagyobb alkalmakkor kézzel készítem, sütöm, bejárom érte a várost, készíttetem az ajándékát, ő is nagyon kreatív így szinte mindig örülünk egymás ajándékának. Ez fontos egy kapcsolatba, hogy így is kitudják mutatni az egymás iránt érzett szeretetüket, szerelmüket. Meg is őrülnék ha nem járnánk olykor színházba, moziba, kiállításra, kávézóba, éterembe stb.
2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!