Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki évek óta együtt...

Van olyan aki évek óta együtt van a párjával és még sosem kapott semmit? Vagy ismertek ilyet? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az évek folyamán egy szál virágba,vagy egy szelet csokiba nem halt volna bele a fiú,illetve,ha lányról van szó,a lány sem.S itt nem az anyagiakon van hangsúly,hanem a szándékon és a gesztuson.Számomra ez furcsa.
2010. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem hallottam még ilyenről,hogy soha semmit.

Én sem kapok a páromtól drága ajándékokat,mert nem futja rá,DE én egy apróságnak is nagyon örülök,mert szerintem a szándék a fontos,nem az anyagi érték.

pl nemrég volt a szülinapom és csak egy csokit kaptam tőle,most ennyire futotta, de ennek is tudtam örülni, hisz az a fontos h gondolt rám és szeretettel adta

2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha például a szülinapjára és karácsonyra se tudott semmit venni a párja(vagy legalábbis ajándékozni), az már nekem nem nagyon férne bele.én nem ismerek ilyet egyébként
2010. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet, a lány vásárolt a fiúnak szül. és névnapra is, de a fiú semmit. persze ez nagyon rosszul esett neki,mert nem vmi hú de nagy értékü dolgot akart,egy szál virágnak is nagyon tudott vna örülni. Aztán később a fiú bejelentette,hogy ő szex partnernek nem vesz semmit :@
2010. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtöbb embernek elég furcsa. Én is ismerek egy fiatal párt, ahol a fiút meg kellett tanítani erre az egyszerű és kedves gesztusra, mert nálunk a családban egyáltalán nem volt szokás az ajándékozás, még apróságokat sem adtak egymásnak soha semmilyen alkalomra. Ezért aztán ő azt hitte, ez így van jól, ebben nőtt fel, ez volt neki a természetes. Barátnője eleinte nem értette a dolgot, néhányszor alaposan meg is sértődött. Aztán kiderült az ok, megbeszélték, és a fiú azóta buzgó ajándékozó. :-)
2010. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15:15 vagyok

véletlenül elírtam a 2. sorban: nálunk helyett náluk a családban

2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy pl. a kapcsolat elején még vesz a párjának valamit, de azt is csak azért, mert úgy szokás. később már nem fontos, mert már nem kell "bevágódni" a csajnál, és ráfogja, hogy nem ad ki pénzt ilyen hülyeségekre, mint a virág vagy csoki. Viszont az örömszerzéshez nem kell pénz, csak egy kicsi szeretet és akarat.
2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párom szerencsére figyelmes velem ilyen téren, és ha nem más egy szál mezei virágot ad :)
2010. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére MÁR nem vagyok ilyen helyzetben! A férjem figyelmes, múlt héten is "csak úgy" kaptam tőle valamit, természetesen ez kölcsönös, csak Neki mindig sokkal jobb ötletei vannak. :) Viszont a volt férjemtől szinte alig kaptam valamit házasságunk idején, amikor meg én vettem neki, visszaadta azzal, hogy ő sem vesz, úgyhogy nem fogadja el. Ez egy 25 ezer forintos dzseki volt például.... Nekem fájt a szívem, nem értékes ajándékra vágytam volna, csak néha valami figyelmesség jólesett volna.
2010. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen. mondjuk az túlzás hogy semmit.. de a srác már 7 éve szivatja a barátnőmet, aki minden füttyére ugrik, megvesz neki mindent, pedig főiskolás és nincs sok pénze. a csávó vagy vesz neki vmit ünnepekre vagy kiszurja a szemét egy tenyérnyi cserepesvirággal vagy egy gyertyával. a csaj meg elhalmozza drága parfümökkel stb. legutóbb benzinkutas pontokkal beváltott macit kapott szülinapjára. a srác nem csóró pedig
2010. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!