Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgyan barátkozzak össze a...

HOgyan barátkozzak össze a párom anyukájával?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, gyakorlatilag együtt élünk. Az anyukája valamiért nem kedvel. Nem szól be meg semmi ilyesmi, csupán arról van szó, hogy levegőnek néz, nem szól hozzám, nem érdeklődik, mintha ott se lennék. Mikor náluk vagyunk, mindíg olyan, mintha én kivül álló lennék, ők pedig egy család, de ez már kissé zavar. Nekem az előző házasságomból van egy kislányom, eleinte gondoltam ez a baja, hogy egy gyerekes nővel jött össze a fia, de a párom állítja, hogy mikor rákérdezett azt mondta, hogy őt ez nem zavarja, és hogy semmi baja velem. A múltkor mégis hallottam, amikor a konyhába beszélgettek, hogy azt mondta a pármnak, hogy miért mindíg együtt megyünk, miért nem megy néha egyedül is haza. Hogyan szerettessem meg magam vele? Zavar ez a helyzet nagyon...
2010. jún. 16. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

14.11-es vagyok.

Most már 5 év telt el. Azóta nem mondhatok egy rossz szót sem rá. Nagyon aranyos, de a fiam már nem olyan mint azelőtt.Megszoktam igy fogadom el. Nem várok el olyanokat Tőle sem,mint amikor egyedül élt.

Van a párodnak lány tesója? Az is sokat számit.

2010. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nincs lány tesója, két fiú tesója van
2010. jún. 16. 14:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Ennek örülhetsz.Majd idővel rendbe jön minden.

Össze kell szokni.

2010. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
van esetleg olyan, mik hasonló helyzetbe van? hogyan oldotta meg?
2010. jún. 16. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!