Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is segített volna a...

Más is segített volna a helyünkben?

Figyelt kérdés
Az 1ik ismerősömről van szó!Ma hajléktalaná vált.Mehetett volna a hajléktalan szállóra de mi be fogadtuk.Voltak fent tartásaim vele kapcsolatban mivel átvágott már minket de belementem.Remélem nem bánom meg ti mit tettetek volna?
2010. jún. 15. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rendes vagy, gratulálok! de vigyázz, légyszi, nehogy megbánd, mert egy életre oda lesz az emberekbe vetett hited. sztem tűzz ki pár célt az ismerős elé, amit igyekezzen elérni, hogy látszódjon, nem él vissza a jóindulatoddal.


ja és egy jó tanács: ha alkoholizál, azonnal dobd ki, anyósomék így jártak és ellopta a holmijukat a befogadott rokon:(

2010. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lopós.Az átverés nem erről szólt.De nem szeretném részletezni.Viszont volt úgy ha ő nincs mi nem kajálunk szóval megérdemli a segítséget.
2010. jún. 16. 09:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elismerem nagylelkű tettedet.

Csak nehogy úgy járj, mint az egyik hozzászóló, aki az apósát nem tudja kitenni. Egy idegent még nehezebb. Sok lesz vele, pár év múlva úgy megunod, hogy még.

2010. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy igaz barátról van szó akkor igen. De büszke lehetsz magadra hogy ezt végig csinálod!
2010. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!