Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is segített volna a...

Más is segített volna a helyünkben?

Figyelt kérdés
Az 1ik ismerősömről van szó!Ma hajléktalaná vált.Mehetett volna a hajléktalan szállóra de mi be fogadtuk.Voltak fent tartásaim vele kapcsolatban mivel átvágott már minket de belementem.Remélem nem bánom meg ti mit tettetek volna?
2010. jún. 15. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tietek!En max a nyaralomban adtam volna hajlekot.Az otthonomban nem.
2010. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én is ezt tettem volna! De ha már egyszer átvágott,akkor jobb,ha vigyáztok vele.
2010. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.Minden tiszteletem a Tiétek.Remélem nem él vissza a helyzettel.Jó tudni,hogy vannak még ilyen emberek.
2010. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon megsajnáltam szegényt.Nagyon elcseszte az életét és nagyon megbánta h akkor átvert.Remélem így lesz.Sajnos nyaralónk nincs igy kénytelenek voltunk a kisszobát neki adni:)
2010. jún. 15. 23:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán határozott időre igen, amit meg is mondanék neki. Persze az is kérdés,miért vált hajléktalanná. Pl. ha az árvíz miatt, vagy ilyesmi, akkor nyugodtabb szívvel, de ha azért mert pl. elvette a bank a házát, mert nem fizette a részleteket, akkor már nagyobb lenne a fenntartásom.


Ha előbbi eset lenne, akkor hosszabb időre fogadnám be őt. pl. 1 évre.

Ám, ha az utóbbi, akkor max. 3-4 hónapra, amíg nem talál magának albérletet.


De őszintén szólva az én elismerésemet is megérdemled. :-)

2010. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

:)

Örülök, hogy vannak még ilyen önzetlen emberek is :)

Mi sajnos ezt nem tudnánk megtenni, így is alig férünk el, nálunk max a kádban aludhatna, de szívesen segítenék.

2010. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled meg minden de szerintem ez nem a te dolgod.. Max ha nagyon közeli rokon.
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pár éve csinálta a dolgait és 1re lejebb csúszott.Mire észrevette magát késő volt addigra nem maradt semmije még a normális munkahelye is elúszott.Aztán elkezdett volna akkor harcolni.Most van munkája igaz csak brigád meló de az is valami.Azért lett hajléktalan mert nem tudta fizetni rendesen az albit és kirakták.Új albira nem volt pénze.


Köszönöm az elismerő szavakat!Igazán jól esnek.

2010. jún. 15. 23:46
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Most azt mondom, hogy én is ezt tettem volna, bár mi is elég nehezen fizetjük az albérletet, stb. , de azt hiszem, megpróbálnék én is hasonlóan cselekedni ilyen helyzetben.
2010. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha átvert téged már egyszer, akkor nagy marhaság volt befogadni. Majd csak azt veszed észre hogy meglop, megy ilyenek. Ez sajnos nagyon valószínű. Befogadni olyat kell, aki nem tehet a helyzetéről. Mondjuk egy barátnődet kidobja a férje, vagy erőszakos vele és nem maradhat otthon. na őt kell befogadni, nem egy ilyen alakot.


Egyre figyelj, hogy ha már ott van, ne engedd hogy a jóhiszeműségedet kihasználja, és az első gyanús jelnél dobd ki.

Az emberek nem nagyon változnak!

2010. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!