Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Miért bánok...

Miért érzem ezt? Miért bánok annyi mindent?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz párt választottam, válófélben(megycsalt, megalázott, terrorizált) vagyunk, van egy gyerekünk is. Nézegettem a barátaimat, iskolatársaimat az iwiwen és sokszor elszorult a szívem, hogy ők milyen boldogok. Sajnos én nem vagyok az, nagyon nem tudom mi lesz hogy lesz, az eddig felépített életemet teljesen át kell alakítanom és félek. Nézegettem a srácokat, akik annak idején udvarolgattak és elutasítottam őket a férjem miatt,( akivel akkor még olyan jól voltunk, szerettük egymást, mára már csak bántjuk a másikat) és azon gondolkoztam miért is nem választottam őt, vagy őt?! Most boldog családok, gyönyörűek együtt, látszik mennyire szeretik egymást és babát. Nálunk ez sosem volt meg. Csak sajnos én nem láttam ezt időben, mire lehullott a rózsaszín köd, már egy baba is lett, mire minden szemétsége és hazugsága kiderült, már a gyerek meglett és már 2 éves. Bánok sok mindent és csalódott vagyok, hogy miért nem választottam mást! Hisz annyira sok kedves, helyes srác valott szerelmet, mégis emelett a bunkó mellett döntöttem. És mostmár itt vagyok 30 éves, gyerekkel és egy összeomlott élettel.

Tudom sokan írjátok, hogy csak sajnáltatom magam, másnak nagyobb gondjai vannak, de most teljesen összeomlottam. A férjem minden barátomat elüldözte már, még a családom éppen megmaradt, de majdnem őket is kiutálta már. Egyedül érzem magam és bánok olyan sok mindent. A kis tündérkémet nem! Őt imádom és a legszebb dolog az életemben.


2010. jún. 15. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért bánsz annyi mindent, mert a lelked mélyén érzed, hogy a te hibád is, magadat is okolhatod azért, ami történt veled. Fogadd el ezt és máris könnyebb lesz továbblépni.

Nem születünk tökéletesnek. Ezt épp reggel olvastam: elkövetett hibáink nem a tökéletlenségünk bizonyítékai, hanem a teljességünké. Amint megbocsátasz magadnak és tanulsz a hibáidból, azon nyomban inkább a jövőd felé fogsz fordulni a múltad helyett. A "mi lett volna ha..." kezdetű gondolatok mindig károsak. A régi fiúk, akik udvaroltak neked, mint a múlté, kezeld őket úgy, mintha már nem léteznének (ami igaz is, mert nincs már közöd hozzájuk, mindről azt írtad, hogy családosak), teljesen felesleges fájdalmat okozol magadnak azzal, ha a képeiket nézegeted és azt képzeled, sokkal boldogabb az életük. Csak más. Ez az, amit önsorsrontásnak hívnak és kéz a kézben jár az önsajnálattal. Vegyél erőt magadon.

2010. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van. Csak most olyan elveszett minden. De mindig talpraállunk, ez az élet, csak vannak hullámvölgyek és most belekerültem a mélyébe. :(
2010. jún. 16. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!