Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem mintha párom nem is...

Úgy érzem mintha párom nem is ismerne. A férfiak mindent elfelejtenek?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyok együtt a párommal, ideje lenne már hogy ismerjen. Ismerni kellene a szokásaimat, azt hogy mikor milyen helyzetben hogyan reagálok. Erre néha nagyon meglepődöm raja, olyan mintha nem is ismerne. Sőt a szobámban sem igazodik ki! Állandóan megkérdezi, hogy pl hol is van a Papír, vagy a szótár vagy a cd-k? Ilyenkor úgy felidegesít, hogy tudhatná, hogy mindig a helyén van minden, és én is ugyanolyan vagyok már 5 éve. Nektek is ilyen a párotok???
2011. márc. 17. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A férjem a saját cuccait se találja :) Ha veszettül keres valamit, akkor az az alapszabály, hogy karnyújtásnyi távolságban van. Minden esetben működik :)
2011. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De te sem ismered, ha még mindig meglepődsz rajta. Hiszen tudhatnád már, hogy ő ilyen.
2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yuda ***** válasza:
42%

Második beírónak igaza van: ha ugyanilyen volt a párod a kezdeteknél, és te is ugyanilyen voltál a kezdeteknél... mégis az tűnik ki a leveledböl, hogy ő elfogadott téged ilyennek, te pedig őt még mindig nem :D


Az a legfurább, hogy te mégis őt tartod furának, holott te vagy az...

2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem törődöm inkább, mint nem ismer.

Ez pedig férfi szokás. Az én férjem, épp hogy elindul ha valamit keres, megkérdezi hol van. Pedig tudja hol van. Mint akinek beindul az autómatája ilyenkor.

Ezek a dolgok, amikhez azért mégis hozzászokik az ember, nem válóóok. Én mikor mástól hasonlót hallok, ami a férjemre is illik, könnyebben veszem az efféle akadályt. Látom nem vagyok egyedül, férfi dolog lehet. Igazából nem is nagy dolog. Meg kell próbálni bolhából nem elefántot csinálni.

Remélem te is lenyugszol !

2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző: milyen igaz...
2011. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki a kapcsolat, összeköltözés, vagy valamilyen átrendezés után nem talál valamit, az természetes. De ha egy tárgy ugyanott van már 5-6 éve, akkor azt illik tudni. Szerintem szétszórtság, figyelmetlenség lehet az oka. Nálunk 4 év után kérdezte meg, hogy hová kell tenni a törölközőket, pedig mindig ugyanott volt. Inkább én pakolok, így megtalálok mindent. :)
2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legtöbb pasi ilyen...

A saját dolgait sem találja,nem hogy azt amit én teszek valahova,tőlem is automatikusan kérdezi,hogy hol van ez és ez...

néha rászólok,hogy nem igaz hogy nem jegyzed meg,hogy ...utána 2 napig nem kérdez,csak azt látom,hogy áll,bámészkodik,de nem talál semmit:d és utána folytatjuk azt hogy mindent megkérdez megint:D

legyen az a kedvenc bögréje ami fixen a knyhaszekrény jobb oldalán van,vagy a boxerei amik ha nem a helyükön a oolcon vannak,akkor a száritókötélen lógnak...


5 év alatt én már megszoktam,szokd meg te is és csak mosolyogj rajta...

2011. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ezeket elolvasva nyugodtabb vagyok... Csak úgy kiverte a biztosítékot hogy múltkor sem talált meg egy olyan dolgot amit már én is ugyanott tartok 5 éve! És ezt meg tetőzte az hogy fáradt voltam és nemtudtam mosolyogni a dolgon :D
2011. márc. 18. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:

jaja ők ilyenek...igaz párom mindig csak azt kérdezi, amit ő rakott el..sose tudja hova rakta..pedig pár perce tette oda...és egyszerüen nekem kell figyelnem az apróságokra:) nembaj:) amugyis én vagyok a részletek mintaképe:D

22L

2011. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!