Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Miért bánok...

Miért érzem ezt? Miért bánok annyi mindent?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz párt választottam, válófélben(megycsalt, megalázott, terrorizált) vagyunk, van egy gyerekünk is. Nézegettem a barátaimat, iskolatársaimat az iwiwen és sokszor elszorult a szívem, hogy ők milyen boldogok. Sajnos én nem vagyok az, nagyon nem tudom mi lesz hogy lesz, az eddig felépített életemet teljesen át kell alakítanom és félek. Nézegettem a srácokat, akik annak idején udvarolgattak és elutasítottam őket a férjem miatt,( akivel akkor még olyan jól voltunk, szerettük egymást, mára már csak bántjuk a másikat) és azon gondolkoztam miért is nem választottam őt, vagy őt?! Most boldog családok, gyönyörűek együtt, látszik mennyire szeretik egymást és babát. Nálunk ez sosem volt meg. Csak sajnos én nem láttam ezt időben, mire lehullott a rózsaszín köd, már egy baba is lett, mire minden szemétsége és hazugsága kiderült, már a gyerek meglett és már 2 éves. Bánok sok mindent és csalódott vagyok, hogy miért nem választottam mást! Hisz annyira sok kedves, helyes srác valott szerelmet, mégis emelett a bunkó mellett döntöttem. És mostmár itt vagyok 30 éves, gyerekkel és egy összeomlott élettel.

Tudom sokan írjátok, hogy csak sajnáltatom magam, másnak nagyobb gondjai vannak, de most teljesen összeomlottam. A férjem minden barátomat elüldözte már, még a családom éppen megmaradt, de majdnem őket is kiutálta már. Egyedül érzem magam és bánok olyan sok mindent. A kis tündérkémet nem! Őt imádom és a legszebb dolog az életemben.


2010. jún. 15. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Megértem hogy bánod:S

Tény és való hogy rosszúl döntöttél,de így jött össze sajnos.Próbálj meg valahogy talpra állni.

Sok szerencsét:)!

2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy válás még nem a világvége még sok dolog áll elötted
2010. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért bánsz ennyi mindent, mert elrontottad az életed. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor mindenki próbálta felnyitni a szemed, hogy ne kezdj ezzel a férfivel, de hiába. Te mindenáron őt akartad. Nem tudok mit mondani, nem tudod visszacsinálni. Próbálj meg talpra állni és boldog lenni a kislányoddal. Lehet, hogy találsz majd egy normális pasit, akivel fel tudjátok nevelni. De ha nem, akkor is ott lesz neked a kislányod, aki bearanyozza majd az öreg napjaidat. Szóval felejts minél előbb!
2010. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Váljál el tőle, ott a legszebb dolog az életedben a gyermek. Én is pont így jártam az első férjemmel és ott maradtam egy kislánnyal. A válás megviselt, de a gyermek mindenért kárpótolt. Annyira jól meg voltunk ketten, nyugalomban éltünk, és egyszer csak jött egy másik férfi az életembe, aki nőnek nézett és nem cselédnek. 10 éve együtt vagyunk,és három éve házasok. Kívánok neked sok-sok boldogságot.
2010. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ami elmúlt, ami megtörtént, azon már kár keseregni. Visszacsinálni már nem tudod. Hidd el, mindennek van értelme, még a rossz dolgoknak is. Hiszen tanultál belőle, ami által okosabbá, tapasztaltabbá váltál.


Szerettél valakit, aki nem érdemelte meg. Nem a te hibád, hogy a kapcsolatotok nem működött, hanem az övé. Őt nem változtathatod meg, hiszen mindenki a saját életéért felelős. Egyszer talán majd bánni fogja, amit veled tett, de akkor már késő lesz, akkor már nem fog többé számítani.


Van egy gyerkőcötök. Érte volt az egész. Neki meg kellett születnie, és pont ettől a pasitól. Miatta kellett megismerkednetek. Ő kárpótol téged minden szomorúságért, amit az apja a múltban okozott neked.


Most már felismerted, hogy ez a helyzet nem jó így, hát nagy levegő, és merj lépni! Lépj a gyerekért, a saját életedért, és ne félj! A barátok vissza fognak jönni. Az igaz barát nem felejt, és eddig is csak azért állt félre, mert beleszólni nem akart az életedbe, de végignézni sem akarta azt, mert sejtette, hogy rossz úton jársz...


Támaszkodj a családodra! Ők ott lesznek melletted, és velük, meg a barátokkal lassan visszaépítheted az önbizalmadat, amit a tapló volt párod összerombolt benned. 30 évesen még nem vagy idős, újrakezdhetsz mindent! Hidd el, lesz olyan pasi, aki el fog fogadni a tündérkéddel együtt, aki szeretni fog mindkettőtöket! Bátorság, akkor is, ha most nehéznek tűnik a jövő. Az a fontos, hogy képes vagy kilépni a volt párod árnyékából, hogy érzelmileg már nem kötődsz hozzá! Ha legközelebb párt választasz, már sokkal okosabb leszel.


Van egy mondás: Ha boldog akarsz lenni, légy boldog! Nem számít, hány éves vagy, az sem, min mentél keresztül, sem az, mennyi pénzed van. Csak járj nyitott szemmel, és megtalálod az Igazit. Az, hogy a leendő párod egyszerre két embert is kap, akit szerethet, csak szebbé teszi a dolgokat. Ne félj! Csak merj lépni!

2010. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%

Szia!


Nem szabad ,hogy elkeseredj,erősnek kell lenned a Magad és a gyereked érdekében is.Én egy dologgal tudok Neked segíteni,kérlek nézz utána interneten,mert nagyon-nagyon jó.Hidd el,hogy sokat fog segíteni!


[link]


Bár a dátum már nem aktuális a cikket kérlek olvasd el,mert erről a módszerről beszéltem.Az alján látsz elérhetőséget.Én is ennél a férfinél voltam és csodát művelt.:)

Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megkönnyeztem a válaszokat, főleg az utolsót, annyira jó volt olvasni, itt ismeretlenül is akkora kedvesség és segítés van a soraidban. Köszönöm. Igazatok van, felesleges keseregni, burúra derű. :)

Más is talpra állt, én is ezt teszem és a kicsikémmel a boldogok leszünk, imádjuk egymást. :) Csak kellék még majd valakinek így is. :D

2010. jún. 15. 22:54
 8/12 anonim válasza:

Velem is így volt! Bár mi nem voltunk házasok,de nekünk is született egy gyermekünk. A szakítás után,én teljesen padlót fogtam! Már 2 éve,hogy szét mentünk,de még mindig nem találtam senkit! (Pedig a "nagy átlag" jó csajnak mond.)

Bezzeg az exem,csak úgy váltogatja a csajait!!!

Szóval,ha egy olyan lelkizős csajszi vagy mint én,akkor nagyon nehéz lesz,de kitartás!!!

Én hiszem,hogy egyszer nekünk is sikerülhet!!! :)


28N

2010. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert csajszi :) Valakinek még te leszel majd a mindene, hidd el!!!
2010. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tegnapi 22:50-es, 68%-os vagyok.


23:11-nek üzenem, hogy a volt párja azért talál könnyebben csajt magának, mint te pasit, mert ő csak "partnert" keres, te viszont "társat". A nők nagyobbik része sajnos naiv, és azt hiszi, hogy a hűtlen, ide-oda csapongó pasit majd pont ő fogja megváltoztatni. Aztán általában az élet rádöbbenti, hogy ez nem így van, és hogy ő éppen úgy csak egy "strigula" a pasi életében, mint az exek voltak...


Az Igazira várni kell. Néha a nők nem az igazán fontos szempontok szerint keresgélnek. Külső tényezők látszanak fontosnak (sok pénz, lapos has, vagány stílus, stb.), miközben a legfontosabb szempontot nem is igen nézik: vagyis azt, hogy alkalmas-e az illető pasi a hosszú távú együttélésre, képes-e felelősséget vállalni, és elfogadja-e a nőt egyenrangú társként, vagy pedig csak egy állandó bejárónőt keres.


Én is sok fiatal anyukát ismerek. A legtöbb helyen van elég pénz, és a pasi is jóképű, magas, vagány, igazi társasági alak. Azonban ezek az anyukák mégis sokat panaszkodnak. Van, aki már hasonló cipőben is járt, mint a kérdező, de visszakozott, nem volt képes érzelmileg elszakadni a "szexis", "gazdag", "sikeres" párjától, még akkor sem, amikor az már látványosan csalta őt, és amikor ő ezt szóvá tette, még az orrát is beverte érte... Mindezt a kétévesük szeme láttára, aki azóta szintén néha "odacsap" anyának, ha nem tetszik valami...


Így is lehet élni. Meg lehet szerényebben is, egy olyan társ oldalán, aki talán nem gazdag, de képes dolgozni a családjáért (és szépen lassan, együtt meg is teremtenek mindent, amire szükségük van), és aki szereti a feleségét, mert ők ketten el tudják fogadni egymás tökéletlenségét is. Lehet, hogy a pasinak nincsen lapos hasa, de van imádnivaló mosolya, meleg, vigyorgó szemei, és hatalmas szíve, ami a családjáé. Mivel náluk nem a külsőségek a legfontosabbak, ezért aztán a nő nem koplal, hogy 30 évesen is deszkavékony legyen, de mivel sokat járnak el együtt a kisgyerekükkel mindenfelé, strandolnak, kirándulnak, játszóházaznak, mászókáznak, ezért nincs is anyának koplalásra szükség a jó alakhoz... :) A pasi nem a karriernek él. Azért dolgozik, hogy elég pénzük legyen. Éppen ezért nem is idegbeteg, nem kell innia, hogy "kikapcsolhasson", és nem kell bizonygatnia sem idegen nők, sem a haverok előtt, hogy ő mekkora "alfahím". Ott a családja, mint háttér, és az ő szeretetük éppen elég neki ahhoz, hogy ne legyenek komplexusai.


Tudom én, vonzóak a rosszfiúk. Talán én sem voltam ennyire tapasztalt, míg az egyik "alfa" egyszer be nem törte az orromat. Azóta azonban tudom, mi tesz egy pasit igazán szerethetővé, mitől kell menekülni, és így 7 évvel ezelőtt megtaláltam a párom.


Vannak ismerőseim, akik hasonló cipőben járnak, mint a kérdező. Értük is írok, amikor idejövök. Talán egyszer minden nő megtanulja, hogy ő sokkal értékesebb ember, mint hogy ilyen önző, agresszív állatokra pazarolja el az életét, és akkor végre ezek az "alfahímek" is egyedül maradnak, hiszen nem érdemlik meg, hogy szeressék őket. Senki ne felejtse el: csak a gyermekeinkért tartozunk felelősséggel! Az ő nyugodt gyerekkorukért, hogy ne kelljen állandóan apa agresszivitását hallgatniuk, látniuk. Ha sokat látják, végül maguk is agresszívvé válnak, és olyanok lesznek felnőtt korukban, mint az apjuk. Mindenki merjen idejében lépni, és aztán ne nézzen vissza!


Az Igazi pedig el fog jönni. Amint megtanultok a szívetekkel keresgélni, a szemetek helyett.

2010. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!