Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szuleim folyton veszekednek.Apukam turelmetlen,anyukam meggondolatlan es idegesito.Apum mindenert leszidja,anyum meg nem hagyja magat es mindig nagy hujesegeket,meggondolatlan donteseket hoz,felfujja a dolgot es akkor meg en nagyon ijedos fajta vagyok es mindenert bepanikolok.Nem tudok mit kezdeni.
2010. jún. 15. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Semmiiiiiiiiiiiiiit!


Ez az ő dolguk, ők a felnőttek. Nem tudsz rajtuk változtatni, mx megkérni, hogy ne előtted tegyék, mert rossz hatással van rád, nem érzed tőle jól magad.

2010. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
hüjeségeket? igeeeeeen??? Nézd át a helyesírási szótárt!
2010. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Vegyééééél egy ékezeteeeeeeees billentyűzeteeeeeeeeeeet, és mellé egy helyesírási szótáraaaaaaaaaaat!
2010. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Te neked ennél nagyobb gondod legyen menj el egy padagogushoz vagy járj iskolába vagy menj el pszichológushoz.


Anyukádékról annyit, hogy az ő dolguk ezen te ne aggódj!

Nekem is sűrűn csinálják én ilyenkor mindegyiket leosztom feljövök és nem eszek, nem is szólok hozzájuk.Reggelre pihent aggyal kelnek azt már nincs is vita!

2010. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Elhiszem, hogy kellemetlen neked ez. De sajnos nem tudsz beleszólni a hülyeségükbe. Nekik kell megoldani a konfliktusokat.
2010. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne is figyelj rájuk! Inkább olvass! Tudom ajánlani a nyelvtankönyvet! :)
2010. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld velük, hogy ez neked nagyon rossz és nagyon ki vagy bukva emiatt.

Gondolom szeretnek téged ezért megpróbálják kordában tartani az indulataikat.

Kérd meg őket, hogy ne nehezítsék meg a te életed, hogy legyenek rád tekintettel.

2010. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az első gondolatom az volt, hogy sok a helyesirási hiba. A legtöbb hozzászóló, ill. válaszadó ezt reagálta vissza, ki-ki klf. vérmérséklettel. Gondolkozzatok el azon, hogy ez elég sértő, kioktató. Inkább a kérdésre reagáljatok.

Sajnos nem sok mindent tudsz tenni a szüleid ellen, hisz ki vagy szolgáltatva addig amig az ő háztartásukban élsz. Legfeljebb felhivod a figyelmüket, hogy ne előtted veszekedjenek, mert az egész napodat elrontják, hisz egy gyermek sokszor nem tud , és nem is akar igazságot tenni a felnőttek között.

2010. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én így élek 26 éve...már nagyon elegem van...remélem neked nem kell eddig elviselni őket:)
2010. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ha a huLYe szot "J"vel irtam azert nem muszaj igy letolni.Vnnak akik rendesek es tudnak felelni,vannak akik unatkoznak.Na menj inkabb fozni sutni ;)


es vegyel te szotarat nagymamadnak !!!!!

2010. jún. 16. 10:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!