Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok családban miért elég...

Sok családban miért elég kultúra a tv?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány családot,ahol abból áll a nap, hogy délelőtt meló, haza a gyárból majd egésznap fekvés a tv előtt. Hogy elégíthet ki ez egy embert? Miért nem érdekli őket semmi? Zene? Filmek? Olvasás? Sport? bármi?
2018. máj. 27. 15:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

A tvben nem csak szappanoperákat adnak.Nagyon sok olyan érdekes csatorna és műsor van amiből tanulni lehet.

Máskülönben a tv nem zárja ki az egyéb tevékenységeket.

De ha valakinek az az egyetlen szórakozása, hát legyen.Neked attól se több se kevesebb, hogy pl. én mennyit nézem a tvt.

2018. máj. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igazából a házon kívüli fogyasztást hiányolod, igaz? Nem említetted a főzést, pl. Ami mellett jól lehet zenét hallgatni, énekelni, táncolni. A táncolás is sport, nem? Meg a házi és ház körüli munka is. Olvasni lehet az interneten is, de olvasás nélkül is sok mindent lehet tanulni a köztévéből. Ott láttam a Kovács Ákos Arany estjét is meg a Csöre Gábor Toldiját is. Nem néztem, de nemrég volt a Szelíd motorosok is, film. Moziba nem mennék, manapság nem tudnak az emberek viselkedni.
2018. jún. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!