Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok családban miért elég...

Sok családban miért elég kultúra a tv?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány családot,ahol abból áll a nap, hogy délelőtt meló, haza a gyárból majd egésznap fekvés a tv előtt. Hogy elégíthet ki ez egy embert? Miért nem érdekli őket semmi? Zene? Filmek? Olvasás? Sport? bármi?
2018. máj. 27. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Zene, filmek meg sport? =D Szerinted a TV-ben mit adnak? (Tudom, tudom, máúnika sót.)

Egyébként meg mi közöd hozzá? Ha neked kiegyensúlyozott, boldog és tartalmas az életed, akkor mit foglalkozol másokkal?

2018. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyunk egyformák... valakinek eleg a tv, vaalaki a tv mellé bekormol, és elveri a családot, valaki sportól.... es ugy tovább. Mindenkinek mást jelebt a kikapcsolódás....
2018. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%

Sok a zombi és sok a birka.

Az ő dolguk, magukat építik csak le egyre lejjebb és lejjebb. Nincs közöd hozzájuk, legyenek számodra ellenpélda, törekedj arra, hogy te ne legyél ilyen.

2018. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha ismersz ilyen családot, miért nem velük beszélsz?

Nálatok a beszélgetés nem a kultúra része?

2018. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Én is sokat TV-zem, hétköznap estéken jólesik.

Tematikus ismeretterjesztő-csatornák, sport, illetve- kövezz meg nyugodtan- még a Barátok Közt-öt is rendszeresen megnézem, mert "tradíció" a gyermekkoromból, bármennyire nívótlan, s unalmas is mostanában.


Ettől függetlenül sportolok, tegnapelőtt egész nap jetskiztünk a párommal és barátaimmal, tegnap Veszprémbe mentünk állatkertbe, sokat olvasom, s havonta-kéthavonta egyszer színházba is megyek.

Szégyen lenne TV-t nézni?

2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Metionin ***** válasza:
81%
Mert nincs igényük arra amit felsoroltál. Anyámék is a tv előtt fekszenek amikor csak tehetik, könyv utoljára az iskolában volt a kezükben. A sport meg szerintük hülyeség, mondván aki dolgozik, az mozog eleget. Könyvek csak azért vannak otthon, mert én olvasok de még egyszer sem kaptak ingert rá, hogy valamelyiket megnézzék közelebbről, netalán bele is lapozzanak. Annak sem örültek soha hogy én olvasok vagy rajzolok vagy bármit csinálok ami nem tanulás, mert a hobbi az csak haszontalanság és nem hoz pénzt. De a környéken mindenki ilyen, pl. amikor a teraszon olvastam és meglátták az utcáról, mindig bekiabáltak, hogy te szegény, most is tanulnod kell? Amikor mondtam hogy nem tanulok, akkor értetlenül néztek hogy de hát könyv van nálam...
2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Metionin, te hol élsz? :D

Titokban feltaláltad az időgépet és visszamentél a középkorba?

2018. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Metionin ***** válasza:
74%

Szabolcs megyei határmenti miniváros, kb. Mordor színvonala.


Hála az égnek már rég elhúztam onnan :D

2018. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Más idejét mindig könnyebb beosztani. Ha mindenki csak a sajátjával törődne, de azzal rendesen, sokkal élhetőbb világban élnénk.
2018. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért vájkál pár ember a mások életében?
2018. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!