Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnom kellett volna! Kinêl...

Tudnom kellett volna! Kinêl hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Azt szeretném megkérdezni,hogy kinél hogy van ez a dolog? 39 éves vagyok,van egy 30 éves feleségem,és egy gyönyörű egy éves kislányunk.lassan nyolcadik éve vagyunk együtt. Anyagilag rendezettek vagyunk,nincs hitelünk,kettő autó,új lakásba élünk (önkormányzati) a kérdésem az lenne,hogy a feleségemmel szinte napi szinten mennek a viták,mert feszült,fáradt,ingerlékeny.MÁR ott tartok hogy lassan nem is beszélek vele,mert már elegem van belölle. Én azt hittem,hogy mire meglesz a lányunk teljessen normálissan szépen élünk,hiszen amit el kellett,azokat elintéztük. Ő azt mondja nem segítek neki eleget,én meg azt mondom,hogy ennél többet már mit segítsek...szóval azt érzem,el kellene tőle venni mindent,aztán majd akkor rájönne,hogy mit veszített. Aztán az is lehet,hogy totál rosszul látom,ezért is írok most ide,mert nagyon kíváncsi vagyok,idegenek véleményére. Üdvmindenkinek.
2018. máj. 25. 18:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Tudnom kellett volna!"


Amúgy ez mi??

Mit kellett volna tudnia -màs érti?

2018. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!