Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnom kellett volna! Kinêl...

Tudnom kellett volna! Kinêl hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Azt szeretném megkérdezni,hogy kinél hogy van ez a dolog? 39 éves vagyok,van egy 30 éves feleségem,és egy gyönyörű egy éves kislányunk.lassan nyolcadik éve vagyunk együtt. Anyagilag rendezettek vagyunk,nincs hitelünk,kettő autó,új lakásba élünk (önkormányzati) a kérdésem az lenne,hogy a feleségemmel szinte napi szinten mennek a viták,mert feszült,fáradt,ingerlékeny.MÁR ott tartok hogy lassan nem is beszélek vele,mert már elegem van belölle. Én azt hittem,hogy mire meglesz a lányunk teljessen normálissan szépen élünk,hiszen amit el kellett,azokat elintéztük. Ő azt mondja nem segítek neki eleget,én meg azt mondom,hogy ennél többet már mit segítsek...szóval azt érzem,el kellene tőle venni mindent,aztán majd akkor rájönne,hogy mit veszített. Aztán az is lehet,hogy totál rosszul látom,ezért is írok most ide,mert nagyon kíváncsi vagyok,idegenek véleményére. Üdvmindenkinek.
2018. máj. 25. 18:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elösször is köszönöm a válaszokat... Nos,sokan azt írtátok,hogy nem takarítok,meg nem foglalkozom a lányommal... Hmmm,na ez nagy tévedés,olyan munkám van ahol kora délután már otthon vagyok,azonnal viszem a kutyát sétálni,aztán eszem. Utánna játszom a lányommal. Takarítani szoktam,bár lehetne többet is. főzni,szoktam,mert amúgy korábban szakács voltam.bevásárlást direkt ö vele intéztetem,hogy addig is ki tudjon kapcsolni,mert tudom ,hogy sokszor sok a gyerekkel egész nap együtt. Szóval; Azért nem értek vele egyet,mert anyáink,apáink két gyerek mellett betont kevertek mikor épülték a házukat,mi meg egy új épitésű lakásban vagyunk,és mindenből újjat vettünk,aztán mégis fáradt. Amúgy mosogató gép is van,úgyhogy azt is csak be kell pakolni. Ennyi...szisztok...ui: mindennap reggel ötkor már a kutyával sétálok,aztán irány a meló. Na szóval ilyen szar ember vagyok.
2018. máj. 25. 21:42
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem te provokálsz! Simán lehet kamu a kérdés ezzel a bicskanyitogató stílussal!

"A vásárlást direkt vele intéztetem". Ki vagy te, a földbirtokos úr? De mi azért értékeljük, hogy te sétáltatod a blökit!

Egyébként akár kamu, akár nem, az biztos, hogy férfi írta. Az nem fordul meg a kis agyacskádban, hogy a szülés mekkora fizikai megterhelés a nőnek? Majd utána a szoptatás és az éjszakai felkelések! Csináld te két hétig az ő munkáját, és mindjárt ő fogja vinni még a kutyát is sétálni, mert te összerogysz.

2018. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Nektek az a bajotok, hogy nem értékelitek egymást. Ő nem értékeli, hogy segítesz te meg nem értékeled az ő munkáját a gyerekkel. Hiába van minden akár pont felesben, mert ha mindketten meg vagytok győződve róla, hogy a másiknak jobb, akkor nincs nagyon mit tenni.


Ezen amúgy nem fog segíteni, ha nem beszéltek egymással és csak éltek egymás mellett. Meg kell beszélni, esetleg párterápia, bármi, mert magától nem javul meg.

2018. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Sztem nem is az az alap baj, hogy nem "segítesz"... Bár ezzel a szóval bajok vannak, hiszen te ezzel nem neki teszel szivességet, hiszen TE is abban a lakásban élsz és a TE gyereked is. Ja es tuti megkapnad a magadét ha a szuleiddel peldalózol. Ti nem vagytok ők! Viszont, ha eszel berakod a mosogatóba magad utan? Ha leveszed a ruhákat megtalálod a mosógépet/szennyestartót? Szerintem itt ilyenekről lehet szó. Vagy alszik a kicsi éjjel? Szabadnapodon mit csinálsz? Szerintem vállald még be a bevasarlast is és ha amúgy nem csinalsz magad utan rendetlenséget es a gyerek is alszik ejjel, egeszsege is rendben van, akkor csak kissé belefaradt a otthoni teendokbe. Szakitsd ki belole. Bar senki sem mondta sztem h rossz ember vagy, viszont ha igy hisztizel, lehet oka h a feleseged nincs megelegedve veled..
2018. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
“hiszen amit el kellett, azokat elintéztük” Mit intéztetek el? Önkormányzati lakásban laktok, azért az nem olyan nagy szám! Nagyon el vagy szállva magadtól, talán emiatt ilyen a viszony a feleségeddel.
2018. máj. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Elmondom mi a problèma. Az hogy te amit ő tesz èrted kakiba sem nèzed. Gondolom, mivel te hozod per pillanat a pènz nagyobb rèszèt, mert ő gyesen van, ezt szèpen èrezteted is. Ez levâgós ebből a pökhendi stìlusodból. Kb te vagy a sztàr mert 2x naponta sètàlsz a kutyàval meg nèha főzöl, miutàn hazajöttèl a munkàból, ahol emberek között voltàl. Ő ül egy ingerszegeny környezetben egesz nap, a napirendjèt a gyerek mely KÖZÖS hatàrozza meg, mikor kel fekszik eszik stb. Majd ismèt te vagy a sztàr mert vagy olyan gàlàns hogy szorakozsàs kèppen szervezel neki egy bevàsàrlàst a szupermarketben, ahol vehet kenyeret tejet liszet... Ordit rolad, hogy el vagy szàllva, azt hiszed, te teszel ebbe csak bele, ő nem, hogy nem tiszteled, nem becsülöd az az ìràsodból evidens. Ès ezek utân ha nem jàr örömtàncot, akkor mèg ő a rossz. Neked kb kitüntetès jàr mert melo utàn jâtszol a gyerekkel, neki is adsz kitüntetèst hogy nap maradèk 21-22 óràjàban ellàtja?? Azt javaslom tèrjèl èszhez, mert 2-3 èv múlva visszamegy dolgozni, ès ha egyedül el bîrja majd tartani a gyereket úgy beleun ebbe a lekezelő stìlusodba, hogy otthagy mint kakit a palànkon.
2018. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
16os vagyok mèg valami anyàink apàink szöveged. Jah csak akkor egy nőnek nem kellett annyi szerepnek megfelelni mint ma. Dolgoztak valamit, ami èpp adódott ( a nagy többsèg) a fèrfi hozta a pènzt, ennek a ku...ss volt sok esetben az àra a nőnek. Na kb te ebben a gyöpösödött règi vilàgban vagy leragadva. Ma egy nő ha èrtelmes, ugyanúgy tanul, kèpezi magàt, doglalkoztatja, hogy 3 ev kihagyas utàn hogy kapcsolódik be újra a munkaerőpiacba.(többek közt pont azèrt hogyha gyerek mellett ràjön, hogy egy ilyen lekezelő kapcsolatban èl, mint veled, le tudjon lèpni gyerekkel is) Mert kèpzeld, nem mindenkit elègit ki szellemileg, hogy kasszàzzon a spàrban(nincs vele gond csak van akinek ez nem elèg) vagy nem mindenkinek tetszik h pisiert kaikiert dolgozzon mert kisgyerekkel nem akarjak visszavenni, csak a kotelezo vedett 30 napra, vagy kihuzni a belèt is, semmièrt mert örüljön h elmehet ha telóznak az oviból hogy beteg a gyerek. Kèpzeld, egy mai nő ezzel is megküzd, meg megannyi màssal, amit màr fel sem sorolok mert úgysem èrted. De lènyeg, hogy te vagy a sztàr mert nèha főzöl meg leviszed a kutyàt.
2018. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Olvasva írásod, kedves Kérdező, leginkább a stílusoddal van a baj.Vele is így beszélsz? Játszol fél órát a gyerekkel aztán qva elégedett vagy magaddal?Amúgy oké, hogy segítesz, ettől még mindig lehet a feleséged fáradt, ha mondjuk a gyerek rossz alvó.A kialvatlanság sokkal rosszabb, mint a "hagyományos" fáradtság, ez engem is kikészített.Ez fokozatosan javulni fog, ahogy nő a gyerek.Esetleg, ha ez a probléma, vállalj át pár éjszakát.😜
2018. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
8%

Aki ellened beszél vagy ir , az mind nő.

El van kényelmesedve a kisdrága feleséged.

Unatkozik, hisztizik.

Egy gyerek azért nem annyira nagy MUNKA, mi lenne ha esetleg három gyerek lenne???


Cseréljetek szerepet, te maradj otthon a gyerekkel , az asszony meg menjen és teremtse meg az anyagiakat.

Megesküszök rá hogy ez se tetszene neki.

De majd mindjárt jönnek itt és kiosztanak mindenkit.

2018. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"....szóval azt érzem,el kellene tőle venni mindent,aztán majd akkor rájönne,hogy mit veszített."


Na ezen végem, komolyan :D!


Hogy neked mekkora az arcod!

Elsősorban is, mit intéztetek el?

Van egy önkormányzati lakásOTOK (érted?, nem a tiéd egyedül, illetve a tiétek sem), 2 autótok, ennyi. Gondolom ülsz a babérokon megelégedetten, mert te, amit el kellett, azt elintézted.

xD


Mit akarsz elvenni meg miért képzeled, hogy te vagy a jani, aki élet-halál ura otthon??

A közös vagyont akarod egyedül kezelni?

Vicces vagy.


Itt-ott főzöl, naponta 3szor leviszed a morzsit, amúgy meg játszod otthon a főnökt, lekezeled az asszonyt, mert te hozod a pénzt (?? kérdés mennyit, mert lehet itt is gondok vannak, de gondolom asszony ezért se szóljon, hisz otthon van), és csodálkozol, hogy kedvetlen, fáradt.


Nem hiszem, hogy csak a fizikai fáradtság a baja, hanem a fura modorodból, meg az iránta tanúsított viselkedésedből lehet elege.

2018. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!