Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerősömet a férje majd...

Egy ismerősömet a férje majd egy éve csalja. Hogyan figyelmeztetnétek a feleséget?

Figyelt kérdés
Szeretném a tudtára adni az asszonynak, hogy mi a helyzet, nagyon "vak" szegény, de nem szeretném egyértelműen közölni vele, hogy a férje megcsalja. Milyen módja lenne annak, hogy felhívjam a figyelmét a valóságra? Vagy legalábbis a gyanút felkelteni a feleségben!
2010. jún. 15. 05:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne szolj,neki az o hazassaguk,az o problemajuk.Igen rossz igy,hogy segiteni szeretnel,de ahogy a mondas is tartja:"Ne szolj szam,nem faj fejem"En egyszer igy jartam a baratnom,azt elmondta,hogy nem birja tovabb,hogy a fiuja,allandoan megalazza,hogy mas lanyokkal flortol.En,akkor,azt mondtam neki,hogy hagyja a francba es keressen mast.A fiu ma,mar a ferje,a mi baratsagunk pedig,nem olyan,mar azota.
2010. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az asszony valahogy ra fog jonni es te,abban tudsz,majd segiteni,hogy jo baratkent mellette fogsz allni.A ferj tudja,hogy te tudod?
2010. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne avatkozz bele. Nem a te dolgod.

Vagy csak csámcsogni akarsz a sztorin?

2010. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá,törődj a saját életeddel.Ha férjnél vagy törődj a férjeddel ha meg nem akkor próbálj meg találni magadnak valakit lehet hogy akkor te sem rondítanál bele más életébe.
2010. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az ellenkezojet erned el mint amit szeretnel.
2010. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én biztos kiakadnék, ha csalna a párom, a környezetemben tudnák, de nem mondanák meg.
2010. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
De az is biztos hogy ha megmondanák rájuk is haragudnál ez általában így szokott lenni.
2010. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, eléggé megoszlanak a vélemények. Hozzászeretném fűzni, hogy az a véleményem (bár tudom nem így működik a világ ), ha van egy házasság vagy párkapcsolat ami valami miatt nem működik, akkor miért nem adjuk meg a lehetőséget a másiknak, hogy esetleg mással boldog legyen. Igaz boldog lehet a feleség így is, hogy nem tud róla, de ez akkor egy hazug boldogság, nem beszélve arról, hogy a férj is lehetne boldogabb, egy nem hazugságon alapuló kapcsolatban. Azt látom, hogy az emberek megalkuvóak, belerohadnak abba amibe élnek hazudnak egymásnak MAGUKNAK. Én hiszek abban, hogy van boldog élet. Azt gondolom, ha már kevés a másik vagy nem működik akkor valószínű elvégeztük a közös utunkat és talán tovább kellene állni, egyedül vagy egy másik kapcsolatba, ettől fejlődünk, ettől leszünk többek. Ha maradunk a szarba, akkor akár azonnal lehúzhatjuk a redőnyt az életünk előtt..........
2010. jún. 15. 13:39
 19/24 anonim ***** válasza:

A lelkiállapot leírása végett...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Üdv!

2010. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én elmondanám, mert én is azt akarnám, hogy elmondják nekem. Névtelen levél, vagy akármi...

Gondolj bele, lehet x éve egy hazug kapcsolatban él, de még mindig jobb, mintha még 5 év mire rájön... és akkor kezdheti újra. mindig megdöbbent milyen undorító férgek tudnak lenni a férfiak...:S :(

2010. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!