Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ismerősömet...

Mit tehetnék egy ismerősömet zaklató ellen, ha az nem mer cselekedni? Leírom bővebben, hogy érthetőbb legyen.

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok, van egy lány testvérem aki 17 éves. Tavaly decemberben egy szórakozóhelyen megismert egy fiút. Aztán az a fiú többször is járt arra a helyre és egyszer elkérte a számát, hugom meg megadta neki. Heti egyszer hívogatta telefonon, hogy találkozzanak már, mert neki tetszik. Így telefonon beszéltek és egyszer tesóm igent mondott a találkozóra. Én már ennek sem örültem! Ugyanis soha nem mondott igazat ez a fiú, egyszer azt mondta 21 éves, utána 23, aztán 4 testvére van utána 3, egyszer elváltak a szülei, máskor nem, és mindig más helyet hazudott ahol él.

Találkoztak, akkor megmondta, hogy 25 éves 2 öccse 1 huga van és a nagyszülők nevelik őket, mert a szülei otthagyták őket és elmentek egyszer. Azt is elárulta melyik faluban él.

Jó, ezek után még úgy gondoltam, lehet félt, ha kiderül, hogy a mamánál élnek akkor hátránya lehet belőle. Igaz, nem értem, hogy életkorról, testvérek számáról és arról, hogy dolgozik-e vagy tanul, vagy a lakóhelyéről miért nem lehetett az igazat megmondani.

Találkoztak azt hiszem 4 alkalommal, és mondta tesómnak, hogy szeretné, ha kapcsolatban lennének. Hugom megmondta neki, hogy Ő nem szeretné! És hiába, értetlen volt, és elkezdte nyílt utcán fogdosni és erőszakoskodni vele, és egyszer odament hozzájuk egy két haverja ennek a hülye állatnak és még azok is fogdosták volna. (Ezt csak később mesélte el hugom!!!)

Aztán többet nem találkozott vele. Erre ez az őrült elkezdte zaklatni, de már ez több mint 1 hónapja tart és egyre durvább lesz! Volt olyan nap, hogy 26 -szor felhívta! Egyik nap 96 nem fogadott hívást csinált a telójára mert egyszer sem vette fel tesóm! Csak azt hajtja, hogy találkozzon vele utoljára. A legfelháborítóbb, hogy megadta minden haverjának tesóm számát és azok is folyamatosan zaklatják. Arra kérik találkozzon vele, ezzel a fiúval egyszer! És ma is hívták és elkezdett hangosan ORDÍTOZNI hugommal a telefonba egy valami fiú haverja, hogy igenis találkozni fognak. Én erre kikaptam a kezéből a telefont és beleordítottam, hogy hagyják abba különben szólni fogunk valakinek! Erre ez a pofátlan dög azt mondja: Jobban jársz, ha te nem szólsz bele, mert csúnya bajod lehet.

Hugom magából kikelve elkezdett ezek után ordítozni velem, hogy mit képzelek magamról, meg én miért szólok bele az életébe?

Mindig felveszi a telefont nekik, ki sem kapcsolja, még van, hogy hajnal 3-kor is hívják. És nem mond semmit.

Én ebből gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy megfenyegették!!!!!!

(Még mielőtt félreértés lenne az egészből, ezek nem cigányok.)

Szüleim csak most kezdik komolyan venni a dolgokat és azt mondja le kell cserélni a számát, de tesóm nem engedi és nem hallgat senkire!

Hova fordulhatnék?????? Így mit lehetne tenni, hogy hugom nem hajlandó ellenük ,,vallani,,???


2009. márc. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. (:

Felnőtt lány vagy. gondolom vannak rátermett emberek akik ha kell elbeszélgetnének azzal a pár gyerekkel.

Hugodra 1értelműen rákötötték ha vmit is tesz otthon v bárhol. akk baja eshet ezért nem mer semmit se tenni.

nektek kell lépnetek.

ha kiabálással is de mondjátok el hugodnak h le kell a számot cserélni és ne akadékoskodjon mert magától nemfog rendeződni semmi.

neked annyi lenne a dolgod h kérdezz meg pár fiú barátod h segítsenek azt a pár jó életűt helyretenni.


tavaly öcsémre szálltak rá páran. akk szintén így jártunk el h én(21/F) meg még prá haverom megkerestük a gyerekeket és elintéztük velük.

2009. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségen fel lehet őket jelenteni őket, de sajna az aktatologató kukacok nem hinném, hogy bármit is tennének. Amit tennék:


1: Először is fel kéne venni a fenyegetéseket, mint bizonyíték, ha esetleg mégis bíróságra kerül a sor.


2: Vannak kifejezetten erre szakosodott cégek, akik "személyi védelemmel " foglalkoznak, vagyis mondhatni, legális verőlegények. Na, pár ilyet felbérelni, megbeszélni a találkát, és ha kötekednek, akkor megtudnák kikkel szórakozzanak. Az ilyenek általában inkább szájhősök.

2009. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illető személy nem tudja hol laktok, nem tehet semmit, mondd meg a hugodnak is. Ha meg ezek után sem hagyja lecserélni a számát, erőszakkal elvenni tőle. Egyszer majd annyira megijed, hogy tényleg kifecsegi a címetek, aztán már majd ti is félhettek.

Én nem állítom, hogy ezek csak szájhősök, bár többnyire tényleg azok, de akinek ekkora kiterjedt baráti köre van, azok azért nem félnek cselekedni is....

Ne hagyd, hogy a hugod irányítson.Hogy mit szólsz bele az ő életébe? Mondd meg neki, hogy nem szólsz bele, ha 12 óra alatt lekoptatja az egész bandát, ha nem sikerül, neki már nem lesz befolyása ebben a témában, és az lesz, amit te meg a szüleid mondanak. Ha ennyire befolyásolható, hogy még hajnali 3kor is fenyegetőznek, nem szabad hagyni, hogy maga döntsön! Ha kell vesszetek össze egy életre, de ne hagyd!

2009. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Hát így, hogy hugom teljes mértékben elzárkózik mindentől, lehet csak így tudnánk megoldani, hogy egy-két olyan embernek szólni akik ,,elbeszélgetnének,, ezekkel a .....kal. Nem tudják hol lakunk, remélem nem is mondja meg tesóm, meg attól is tartok, nehogy rávegyék egy ,,találkára,,
2009. márc. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!