Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerősömet a férje majd...

Egy ismerősömet a férje majd egy éve csalja. Hogyan figyelmeztetnétek a feleséget?

Figyelt kérdés
Szeretném a tudtára adni az asszonynak, hogy mi a helyzet, nagyon "vak" szegény, de nem szeretném egyértelműen közölni vele, hogy a férje megcsalja. Milyen módja lenne annak, hogy felhívjam a figyelmét a valóságra? Vagy legalábbis a gyanút felkelteni a feleségben!
2010. jún. 15. 05:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem hagyjad..Ha nem vetet eddig észre akkor, biztosan h a párja nem érezteti.Vagy az is lehet, h tudja, csak nem akar tudomást szerezni róla.

Én nem tennék semmit, majd a te lelkeden száradna..Vagy nem tudom..Ha annyira akarod, akkor simán a feleségnek tegyél fel egy gyanús kérdést:"Hé, a férjed tegnap merre járkált? xy helyen láttam.."

2010. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

vagy hagyd, vagy a férjnek szólj.

Sok feleség van egyébként aki nem vak, hanem nem foglalkozik az ilyennel. Tehát felesleges beleszólnod, vagy ha igen akkor a férjnek szólj.

2010. jún. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem mások (és itt most mindegy milyen kapcsolatban állsz velük) magánéletébe nem illik beleavatkozni. Egész egyszerűen nem a Te dolgod, hogy abban a családban ki kivel él nemi életet. Ez lehet, hogy megrázó lesz a számodra, amit most majd mondani fogok, de valójában neked is van egy életed, miért nem éled inkább a sajátodat? Miért akarsz mindenképpen beleavatkozni másokéba?
2010. jún. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz kérdés. Ha egy barátnőmről lenne szó, nem biztos, hogy a szemébe tudnám mondani. Valószínűleg írnék neki egy névtelen levelet, mert sajnálnám, és úgy érezném, hogy joga van tudni. Nehogy már normális dolog legyen, hogy egy éve csalják. Egy alkalmi félrelépést talán titokban tartanék, ha a tudomásomra jutna, de hogy megalázzák, azt nem.
2010. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
zsarold meg a férjet..
2010. jún. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem szabad beleszólni.

Az ilyesmi nem tartozik idegenre. Aztán nem is tudhatod, ők hogyan vannak egymással.

Még az is lehet, az asszony tudtával történik, ezt nyilván nem kötik a környezetük orrára.

2010. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, egyeseknek nincs jobb dolga, mint mások életébe beleszólni? Egyáltalán honnan tudod, hogy megcsalja a férj? Láttad öket szex közben? Mert sok mindent félre lehet magyarázni, ha valaki minden áron rosszat akar látni a másikban.


Foglalkozz a saját életeddel, párkapcsolatoddal (ha van) és hagyd az ismeröseidet békében, semmi közöd hozzá.

2010. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg tényleg szólni kell. Én nagyon örülnék neki, ha valaki szólna. Nekem volt egy barátom, 1 évig voltunk együtt, és az ismerősei közül senki sem szólt hogy volt menyasszonya, aki közben külföldön tanult... szóval én örülnék, ha szólna valaki.


Szerintem a módja attól függ mennyire vagy jóban a nővel, vagy egyáltalán milyen viszonyban vagy a házaspárral. Ehhez képest kell kitalálni valamit.


Annak aki meg azt mondja, hogy a nő nem lehet hogy nem tudja, nincs igaza. Lehet hogy érzi a nő hogy valami nincs rendben, de konkrétan nem valószínű hogy tudja. Ez nem csak a nő hibája, és nem feltétlenül vak. Ha tud róla, akkor nem éri meglepetés, és nem fog történni semmi. Ha viszont nem tudja, akkor legalább lehetősége lesz eldönteni hogy mit akar.


Ha nem ismered annyira a nőt, de szeretnél neki szólni, akkor meg ismerkedj meg vele, beszélgess a közértben, és majd meglátod hogy alakul.


31/N

2010. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hú!


Ez fogós kérdés. Az ember nem tudja, mikor tesz jót, ha szól vagy ha nem.

És az is igaz, hogy mindig a megcsalt fél az, aki a legvégén tudja meg, hogy megcsalták (amikor már a postás is ezen csámcsog).

Ha jó barátnőmről, vagy unokatesómról lenne szó, akkor talán felvállalnám a bűnbak szerepét, de csak akkor, ha 100%-ig tuti lennék benne, és bizonyítani is tudnám. Ez meg eléggé nehézkes...hiszen ritkán hívnak gyertyatartónak. Inkább a félrelépő féllel beszélnék.

ha mindenképpen szólni szeretnél, akkor marad a névtelen levél, vagy egy fals e-mail címről küldött levél.


Üdv!

2010. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp ne szoljj a feleségének,még lehet te lennél a rossz.A tiltott gyümölcs mindig édesebb. Kollegáim 9o%-a megcsalta a feleségét eszünkbe nem jutott volna szolni.A házasságok nagyobb része a gyerekek,vagy az anyagiak miatt vannak eggyütt.Olyat is tudok.hogy megegyeztek mind a kettő azt csinál amit akar,és nevelik tovább szépen a gyereket és nagyon jol elvannak.Kedves férjek még otthon kedvesebbek is,ha van valami lelkiismeretfurdalásuk-e téren.El ne hidd,20 évi házasság alatt,csak a férj a legszebb és senki más.Ha nagy lenne a szerelem az asszony már megérezte volna.Haggydd rájuk,majd elmulik.
2010. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!